Головна  →  Новини  →  29 листопада 2023

У КДМШ № 22 проведено концерт «Три кити музики – пісня, танець, марш»

У КДМШ № 22 проведено концерт «Три кити музики – пісня, танець, марш»

Днями у Київській дитячій музичній школі № 22 відбувся тематичний концерт фортепіанного відділу №1 (завідувач відділом Наталія Триліська) – «Три кити музики – пісня, танець, марш». Концертну програму підготувала та провела викладачка відділу Марія Дерій, яка розповіла багато цікавого про основні типи, жанри музики: пісню, танець та марш. Учні із задоволенням розгадували музичні загадки, слухали вірші та яскраві музичні ілюстрації до кожного жанру.

У програмі заходу взяли участь учні: Лисенко Анастасія, Чарченко Аріна (викладач Олександра Снігур), Гвоздецька Марія, Дорошенко Голда, Гвоздецька Олександра (викладач Марія Дерій), Суханова Софія, Бойко Анастасія, Триліська Валерія, Мельник Ксенія, Попович Олена (викладач Наталія Триліська), Ткаченко Вікторія, Симочко Аліса, Мантюк Юлія (викладач Тетяна Калашникова), Дуда Ніка, Юрченко Марія, Юрченко Дарина, Шлейченко Марія, Наумчук Олена (викладач Людмила Васіна), Козерук Моніка (викладач Олена Орловська), Войтенко Дарина, Демська Діана (Евеліна Лосєва).

Присутні на концерті гості школи гаряче аплодували учням, які подарували слухачам своє мистецтво фортепіанної гри.

До відома: пісня, танець і марш - три кити в музиці - як фундамент тримають на собі весь величезний, неосяжний музичний океан. Вони присутні повсюди в музичному мистецтві: в симфонії і опері, в хоровій кантаті і в балеті, в джазовій та народній музиці, в струнному квартеті і фортепіанній сонаті. Навіть у повсякденному житті «три кити»  постійно поруч з нами, не залежно від того, звертаємо ми на це увагу чи ні.

 

Джерело: Відділ культури Святошинської РДА.

Перейти до спискуВерсiя для друку