Головна  →  Новини  →  30 листопада 2023

Електронні сервіси: як грамотно ними користуватись

Електронні сервіси: як грамотно ними користуватись

Головне управління Пенсійного фонду України в м. Києві спільно з цифровим виданням «Експертус» регулярно проводить вебінари, на теми що стосуються послуг, які надає Пенсійний фонду України. Цифровізація – важливий аспект роботи, тому важливо доступно і вчасно надавати роз’яснення користувачам послуг Пенсійного фонду України щодо роботи з сервісами вебпорталу електронних послуг. Portal.pfu.gov.ua постійно модернізується: додаються нові сервіси можливості, які оптимізують роботу та спрощують громадянам процес отримання послуг.

Питанням роботи вебпорталу був присвячений вебінар, яки відбувся на платформі цифрового видавництва. На питання дописувачів відповідала Юлія Борачук, заступниця начальника управління інформаційних систем та електронних реєстрів Головного управління Пенсійного фонду у м. Києві.

Пані Юлія дала роз’яснення щодо роботи з сервісами порталу як для роботодавців так і для пересічних громадян. Зокрема детально розповіла як користуватись кабінетом страхувальника, як правильно вносити дані стосовно медоглядів та профспілок, як самостійно перевірити страховий стаж тощо.

Більш детально з матеріалами вебінару можна ознайомитись, переглянувши його на нашому You Tube каналі https://youtu.be/LF1iQhnekC4. Для зручності пошуку відповідей в першому коментарі до відео розміщено таймінг і перелік питань.

Джерело: Головне управління Пенсійного фонду України в м. Києві

Перейти до спискуВерсiя для друку