Головна  →  Новини  →  4 грудня 2023

У Центрі культури «Святошин» відбувся мистецько-патріотичний захід до Дня Збройних Сил України

У Центрі культури «Святошин» відбувся мистецько-патріотичний захід до Дня Збройних Сил України

У ЦК «Святошин» (просп. Перемоги, 112) відбулася мистецько-патріотична подія приурочена до Дня Збройних сил України.

У рамках цього заходу у фойє концертної зали було розміщено експозицію відомого українського художника Володимира Реброва, в кожній картині якого міць та сила України. Краса та лють. Сила і ніжність.

Також, на свято завітали добрі друзі та партнери району – Національна бібліотека України для дітей. Вони представили відео про свій реалізований проект. Серед гостей були і поетеса Ольга Киця, яка прочитала свої вірші та співак Євген Грабовський із піснею «Перемога».

До привітань долучилися і наші давні знайомі і партнери Служба зв’язків з громадськістю Командування Сил територіальної оборони Збройних сил України ТРО Медіа. Андрій Ковтун – боєць ТРО Медіа виконав для присутніх патріотичну пісню «Гей, соколи»!

До Дня збройних сил України Святошинська районна в місті Києві державна адміністрація, в рамках нещодавно підписаного Меморандуму про співпрацю, приготувала подарунок для ТРО Медіа – FPV-дрон, який дуже потрібен їм для виконання завдань різного спрямування. Виконувач обов’язків голови Василь ГРИГОРЕНКО вручив подарунок та подякував за їхню незламність, прагнення писати і знімати правду про війну і злочини ворога, патріотизм і віру в Перемогу.

«Більшість говорить, що вже втомились донатити. А наша учнівська молодь, яка присутня у цій залі, не втомилася. Цієї осені вони ініціювали проведення благодійних ярмарків «Донати замість квітів» та «Charity Monday» (Благодійний понеділок) і зібрали понад три мільйони гривень. Я хочу подякувати нашим святошинським дітям за їх патріотизм, не по роках дорослу свідомість та велике бажання допомагати нашим Збройним Силам України» – сказав Василь Васильович.

Також у святковому концерті виступили оркестр «Барвисті візерунки» Київської дитячої музичної школи № 22 та зразковий вокально-естрадний ансамбль «Забава» ЦК «Святошин».

Насамкінець організатори заходу привітали учасників заходу з прийдешнім святом – Днем Збройних Сил України та побажали доброго здоров'я і міцного духу!

Слава ЗСУ! Слава Україні!

Перейти до спискуВерсiя для друку