Головна  →  Новини  →  8 грудня 2023

Зимові свята починаються: районна влада дарує дітям радість, світлі враження та прекрасні емоції (фото)

Зимові свята починаються: районна влада дарує дітям радість, світлі враження та прекрасні емоції (фото)

В Україні здавна шанують Миколая Чудотворця – захисника і покровителя дітей. Він дарує віру у здійснення найзаповітніших мрій та вселяє у дитячі серця світлі почуття.

Але війна внесла свої корективи, й у більшості українських дітей до Святого Миколая доросле прохання, щоб якнайшвидше закінчилася війна.

І все ж, не зважаючи на війну та тривоги наші діти чекають свята і справжнього дива.

Саме таке свято було організовано Святошинським районним центром соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді (вул. Леся Курбаса, 18-Г) у День святого Миколая.

Для дітей переселенців з тимчасово окупованих територій, дітей-сиріт і дітей, що перебувають під опікою проведено захоплюючий майстер-клас з розпису імбирних пряників, під час якого діти власноруч прикрашали здобу, щоб пригостити наших воїнів. Також, для наших героїчних захисників і захисниць, які у цей день відзначали ще й своє професійне свято, малеча малювала вітальні листівки, які обов’язково будуть передані нашим героям як обереги.

На свято до малечі завітав і виконувач обов’язків голови Святошинської РДА Василь Григоренко, який привітав діток з Днем святого Миколая, передав їм солодкі подарунки та долучився до розпису пряників, звісно, під їх дбайливим керівництвом.

Перейти до спискуВерсiя для друку