Портал в режимі тестування та наповнення
Меню
  • Доступність
  • A-
    A+
Святошинська районна в місті Києві державна адміністрація
офіційний вебпортал

«Афганістан – ти серця мого біль». У бібліотеках ЦБС «Свічадо» вшановують учасників бойових дій на території інших держав

Опубліковано 17 лютого 2016 року о 16:34
фото

В глибокій шані схиляємо голови перед пам’яттю тих, хто загинув. З вдячністю говоримо про тих, хто продовжує жити і пам’ятати.

Відповідно до Указу Президента України від 11.02.2004 р., 15 лютого в Україні відзначається День вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

Цей день не випадковий. Він приурочений до річниці виведення військ СРСР з Афганістану.

З 1979 року до 1989 року близько ста п'ятдесяти тисяч українців пройшли через горнило «афганської війни». 290 українців не повернулися з Афганістану, 62 - вважаються зниклими безвісти або потрапили в полон. Отримали поранення більш ніж 8 тисяч українців, 4 687 з них повернулися до рідних домівок інвалідами.

Вшановуючи подвиг громадян, які виконували свій військовий обов`язок на території інших держав у бібліотеках Централізованої бібліотечної системи «Свічадо» відділу культури та охорони культурної спадщини розгорнуто інформаційні стенди, книжкові полиці, підготовані тематичні підбірки.

У Центральній районній бібліотеці ЦБС «Свічадо» до уваги користувачів представлено Е-інформування та перегляд відеоматеріалів «Тайни Афганської війни», «Афган 1979 – 1989».

У бібліотеці ім. О.Герцена до уваги користувачів підготовлена тематична підбірка документальних джерел та творів художньої літератури на сторінках яких відображені історичні події, листи, поезія, спогади солдатів і офіцерів які пройшли Афганістан, які повернулись і які навічно залишились героями афганської війни. Серед запропонованих до перегляду творів: Дмитренко А. «АИСТ»; Прокудин Н. «Постарайся вернуться живым»; Проханов А. «Кандагарская застава»; Соколов А. «Экипаж «черного тюльпана».

 

Джерело: відділ культури та охорони культурної спадщини 


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux