Аварійні роботи проводить Київенерго
Південна Борщагівка, на превеликий жаль, дуже часто залишається без гарячого водопостачання і ця проблема виникає внаслідок зношення інженерних мереж та їх аварійного стану.
На разі саме на цьому тижні, виникла масштабна і складна аварія, на території КП РЕО-2, внаслідок зношення інженерних мереж та систем по вул. Симиренка, 14/9. В даному будинку проживає майже одна тисяча мешканців, і люди залишились без гарячого водопостачання на одну добу.
Аварійні роботи по відновленню водопостачання проводило ПАТ "Київенерго". В перший же день усунути аварію не вдалося по причині пориву цієї ж мережі в іншому місці. Тому виконання робіт було продовжено вже на більш розширеній ділянці.
Планується в найближчий час завершити дані роботи і забезпечити безперебійне постачання води до помешкань жильців будинку.