Бібліотека «Промінець» запрошує: тиждень, присвячений казці (фото)
Тиждень, присвячений казці розпочався у «Літературному кінозалі», що діє у бібліотеці для дітей «Промінець» Централізованої бібліотечної системи «Свічадо» управління культури, туризму та охорони культурної спадщини Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації
Чарівний світ казки вабить і маленьких і дорослих, переносить у дивовижний, чудовий світ фантазій та здійснення бажань.
Першу розповідь та демонстрацію у «Літературному кінозалі» присвятили автору літературних героїв Капітошки та Петрика П’яточкіна, дитячій письменниці і сценаристці Наталії Гузєєвій.
Бібліотекар І категорії Галина Василівна Чоні, яка організовує роботу «Літературного кінозалу» для дітей розповіла присутнім про казки, про жанр літературної казки, та про те, чим вона відрізняється від народної казки. Протягом тижня, присвяченого казці діти познайомляться з творчістю Дмитра Павличка в творчому доробку якого є і твори, написані для дітей: поема-казка «Золоторогий Олень», «Дядько Дощ», «Де найкраще місце на землі», «Пригоди кота Мартина» та інші. На черзі розповідь про поему-казку Бориса Олійника «Крило», - зворушлива історія про хлопчика, який рятує вiд загибелi пораненого журавля, а той на знак вдячності навчає його мистецтва літати.
Шановні користувачі! Дозвольте нагадати Вам, що цікаві заходи та демонстрації мультфільмів та фільмів проходять у «Літературному кінозалі» бібліотеки щодня. Ми чекаємо на Вас. Зміст та тему заходу можна уточнити у бібліотекаря І категорії Галини Василівни Чоні за телефоном 450-56-14.
Джерело: управління культури, туризму та охорони культурної спадщини