Бібліотека – територія спілкування (фото)
Справжньою територією спілкування для мешканців Святошинського району стала бібліотека для юнацтва ім. Н.Рибака Централізованої бібліотечної системи «Свічадо» управління культури, туризму та охорони культурної спадщини Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації до якої завітала головний редактор газети «Неделька столичная» Виноградова Валентина Володимирівна.
Головний редактор презентувала газету – видання для всієї сім'ї з оперативною подачею інформації про події, що відбуваються в місті Києві та Україні в цілому. З великим зацікавленням переглядали користувачі бібліотеки імені Н.Рибака та представники Ради ветеранів газету «Недельку», на сторінках якої друкуються журналістські розслідування, достовірна інформація про важливі події в усіх сферах суспільного життя: політиці, праві, бізнесі, та культурі. Всім присутнім дуже сподобалась газета, а головний редактор Виноградова Валентина Володимирівна пообіцяла річну передплату газети в подарунок бібліотеці.
Джерело: управління культури, туризму та охорони культурної спадщини Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації