Бібліотеки Централізованої бібліотечної системи «Свічадо» презентують цікаві майстер-класи для дітей
Центральна районна бібліотека Централізованої бібліотечної системи «Свічадо» (бульвар Ромена Роллана, 13-В) пропонує своїм читачам майстер-клас з японського мистецтва орігамі. Як вважає бібліотекар Олена Близнюк саморобки, які діти виготовляють власноруч, дарують їм безліч позитивних емоцій. Під час створення є можливість проявити фантазію, а результат має створити гарний настрій.
Переглянути відео, де бібліотекар Олена Близнюк разом з Яною Федоренко (9 років) виготовляють орігамі «Котик» можна за посиланням: https://www.facebook.com/ITBibSVICHADO/videos/979338359161283
Бібліотека для дітей «Книжкова світлиця» (вул. Зодчих 30/6) із року в рік проводить цікаві майстер-класи по аплікації з паперу, картону та природних матеріалів. Напевно кожен хоч раз в житті робив аплікацію. Це улюблене завдання вчителів праці. Дитина, займаючись аплікацією, може проявити свою фантазію та розкрити свій творчий потенціал. І дійсно, для того щоб зробити красиву аплікацію, потрібно вміти красиво малювати, або розбиратися в складних схемах, а головне мати фантазію і пару аркушів кольорового паперу. Бібліотекар Бордійчук Тетяна з радістю допоможе вам у цьому. Підготуйте ножиці, клей, кольоровий двосторонній папір та гарний настрій! Переглянути відео можна за посиланням: https://www.facebook.com/110139054051608/videos/161500812248765/
До відома: традиційне японське мистецтво орігамі – конструювання різноманітних паперових фігурок шляхом складання квадрата без вирізання та склеювання - все ширше інтегрується у світову культуру і науку, стає предметом досліджень фахівців таких галузей, як конструювання, архітектура, математика, технічний дизайн, педагогіка, практична психологія та арт-терапія. У наш час орігамі, як метод арт-терапії з успіхом використовують в лікувальній і реабілітаційної практиці. Позитивно впливає заняття орігамі на людей з вадами слуху, зору, опорно-рухової системи. Займаючись орігамі, діти і дорослі стають учасниками захоплюючої дії - перетворення паперового квадрата в оригінальну фігурку - квітку, коробочку, метелик, динозавра. Цей процес нагадує фокус, маленьку виставу, що завжди викликає радісне здивування.
Детальніше ознайомитися з японським мистецтвом можна за посиланням: https://sites.google.com/site/origamicikavotaprosto/.
Джерело: відділ культури та охорони культурної спадщини СРДА.