Благоустрій прибудинкових територій після ремонту інженерних мереж


Мешканці Святошинського району хочуть бачити свій район охайним, з якісним асфальтовим покриттям, рівними пішохідними доріжками, можливостями підходів до будинків.
Нажаль, на теперішній час, територія Святошинського району міста Києва має занедбаний вигляд, що створює несприятливі умови для мешканців, оскільки на прибудинкових територіях житлового фонду виявлено не завершений благоустрій на 242 об’єктах, після проведення ремонтно-аварійних робіт на інженерних мережах спеціалізованими організаціями ПАТ «Київенерго», ПАТ «АК «Київводоканал». Зазначені організації не своєчасно та не в повному обсязі відновлюють благоустрій, не дотримуються графіка усунення пошкоджень інженерних мереж.
Експлуатуючими організаціями району постійно проводиться огляд прибудинкових територій, відслідковуються об’єкти не відновленого благоустрою в місцях розриттів після ремонту зовнішніх інженерних мереж.
Балансоутримувач, Комунальне підприємство «Дирекція з утримання та обслуговування житлового фонду у Святошинському районі м. Києва», щомісячно звертається з відповідними листами до спеціалізованих організацій, щодо вжиття відповідних заходів по наведенню належного ладу та виконанню робіт по відновленню благоустрою підлеглих територій, в тому числі вивезення залишків бетону, відновлення асфальтового покриття, влаштування та відновлення бетонних плит, пішохідних доріжок, завезення грунту після розриттів та ремонту інженерних мереж.
Протягом тижня, за період з 30.01.2015 по 06.02.2015, зазначеними спеціалізованими організаціями благоустрій території району не відновлено.
Джерело: Комунальне підприємство «Дирекція з утримання та обслуговування житлового фонду у Святошинському районі м. Києва».