Демонтаж тимчасових споруд вздовж проспекту Перемоги
Відповідно до розпорядження Київської міської державної адміністрації від 11.03.2008 року №314 «Про реконструкцію проспекту Перемоги» виконуються роботи з реконструкції проспекту Перемоги, які передбачають приведення до належного технічного стану дорожнього покриття проїзної частини, влаштування асфальтобетонного покриття на тротуарах в межах червоних ліній та відновлення газонного покриття на прилеглий території.
Для виконання вищезазначеного розпорядження та забезпечення проведення повного комплексу робіт з реконструкції проспекту Перемоги згідно з затвердженою проектною документацією, на підставі Закону України «Про благоустрій», «Правил благоустрою міста Києва», згідно з умовами договору «Про сплату пайової участі (внеску) власники тимчасових споруд, які знаходяться в зоні проведення вищевказаних робіт, а саме, тимчасові споруди торговельного, побутового, соціально-культурного чи іншого призначення для здійснення підприємницької діяльності в утриманні об’єкта благоустрою міста Києва» повідомлено, що необхідно до 13.09.2013 року демонтувати свої тимчасові споруди (МАФ) з місця проведення робіт, а саме – з тротуарів та прилеглої зеленої зони.
В разі, якщо тимчасова споруда (МАФ) не буде вчасно демонтована, Святошинська районна в місті Києві державна адміністрація звернеться до Комісії з питань впорядкування розміщення та демонтажу тимчасових споруд на території міста Києва та Департаменту промисловості та розвитку підприємництва виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) щодо розірвання договірних умов та анулювання дозвільних документів на розташування тимчасової споруди (МАФ) з подальшим примусовим демонтажем.
Джерело: відділ контролю за благоустроєм Святошинської РДА.