До 200 – річчя з дня народження Т.Г.Шевченка в СЗШ № 281 відбувся конкурс на кращого читця поезій (фото)
Кобзарем його ми звемо,
Так від роду і до роду!
Кожен вірш свій і поему
Він присвячував народу!
Відзначаючи 200 – річчя з Дня народження Т.Г.Шевченка в школі № 281 було проведено багато заходів приурочених вшануванню життя та творчості Великого Кобзаря.
Починаючи з перших днів Шевченківської декади Рада старшокласників в співпраці з вчителями - філологами запропонували учням школи вдягнути вишиванки, які святково майоріли протягом цілого тижня.
Проходили конкурси творчих робіт на Шевченківську тематику, які кіпою творчих доробків учнів лягали на стіл вчителям - мовникам та вчителям образотворчого мистецтва.
А конкурс на кращого літературного читця поезій Т.Г.Шевченка, який заполонив душі глядачів вічно живим словом Тараса…
І випуск стіннівок, літературних газет, творів мистецтва і все це з великим захопленням, з гордістю, з вдячністю творилося учнями аби сказати Кобзареві – символу України – що він буде вічно жити в серцях свого народу.
Як святкове відзначення ювілею Кобзаря було проведено літературно – музичну композицію, де звучали пісні на слова Тараса Шевченка у виконанні шкільного вокального гурту"Співаночка", вірші Шевченка у виконанні учнів та власні вірші присвячені Т.Шевченку учнями школи.
Свою шану через пісню до Великого Кобзаря з гордістю передав випускник школи Павло Стадник.
А театралізована інсценізація учнями хвилинки життя Тарасика в селянській бідній родині - це зворушливі спогади про його нелегке дитинство.
Зв'язок поколінь та духовний зв'язок через пісню здійснив хор ветеранів Святошинського району подарувавши Шевченківські пісні – заповіти "Реве та стогне Дніпр широкий" та "Думи мої думи".
Яка благословенна українська земля, що подарувала світові такого мислителя, поета, художника, який так цінив життя, духовні людські цінності, красу рідної землі, що на сторожі Правди поставив Слово!