До Дня Землі у СШ № 185 ім. Володимира Вернадського провели лекцію про захист навколишнього природного середовища


В українському прислів’ї мовиться: “Земля – наша мати, всiх годує”. У ньому віками закарбовано ставлення українського народу не тiльки до землi, а й взагалi до всього довкiлля: рослин i тварин, рiчок i степiв, пiдземних багатств i повiтря. Шкода, що з сьогоднішнім розвитком людства ми все більше знищуємо і забруднюємо навколишнє середовище.
Щоб привернути увагу учнів до екологічних проблем, напередодні Дня Землі, у спеціалізованій школі № 185 ім. Володимира Вернадського була проведена лекція «Сортуй заради майбутнього» для учнів 6-7-8-х класів про захист навколишнього природного середовища. Керівник освітніх проектів ГО «Україна без сміття» Чернявська Ольга розповіла учням про перереробку та правила сортування відходів та закликала учнів приєднатися до проекту.
Протягом тижня на ІІ поверсі було організовано виставку стіннівок учнів про екологічні проблеми нашої країни та нашої планети.
Не може не тішити, що діти прагнуть пізнавати навколишнє середовище, природу та берегти її.
Джерело: СШ №185