Портал в режимі тестування та наповнення
Меню
  • Доступність
  • A-
    A+
  • Стара версія
Святошинська районна в місті Києві державна адміністрація
офіційний вебпортал

До СШ №197 завітав захисник України

Опубліковано 23 вересня 2015 року о 17:25
фото

23 вересня 2015 року до учнів 11-А класу спеціалізованої школи №197 ім. Дмитра Луценка завітав боєць АТО Шитіков А.Л. за професією вчитель, за духовним станом – патріот, батько одного з учнів.

Прибувши у невелику відпустку, він знайшов час та можливість віддячити школі та класу особисто за підтримку сім’ї та його бойових побратимів.

Ще минулого навчального року учнями було передано подарунок бійцям, що став для них своєрідним оберегом та частинкою мети, за яку вони воюють, що відстоюють, заради кого перебувають на сході. І саме це, допомога дітей, школи, батьків, вчителів, є рушійною силою для кожного бійця, силою, що оберігає, силою, що дає змогу вижити, повернутись, виростити та виховати молоде покоління патріотами.

Прапор, побувавши в гарячій області Луганщини, повернувся до рідної 197-ї, до 11-А класу з «Привітом» та подякою від бійців – героїв України!

Джерело: СШ №197


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux