Долучилася до щотижневих міжрайонних презентацій роботодавців для учасників АТО і Святошинська районна філія Київського міського центру зайнятості


Основним завданням служби зайнятості є допомога у пошуку роботи безробітним особам, але досягти позитивного результату можливо лише завдяки побудові тісної співпраці з роботодавцями. Однією з форм такої співпраці є проведення презентацій роботодавців.
Так, днями фахівцями Святошинської районної філії Київського міського центру зайнятості на замовлення ГУ ДСНС України в м. Києві було організовано та проведено в рамках щотижневих міжрайонних презентацій роботодавців для учасників АТО зустріч роботодавця з особами, що проходили службу в АТО, які перебувають на обліку в службі зайнятості.
Під час зустрічі представниками Адміністрації Державної прикордонної служби України було репрезентовано підприємство, яке займається реалізацією державної політики у сфері цивільного захисту, захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій. Учасники заходу дізналися про вимоги до кандидатів на вакантні місця.
Шукачам роботи було надано розширену інформацію про характер та режим роботи, умови оплати праці, специфіку виконання робіт, соціальні гарантії.
Презентація пройшла у конструктивному діалозі, під час якого безробітні отримали вичерпні відповіді на запитання, які їх цікавили. Наприкінці заходу всі шукачі роботи заповнили анкети для можливого заміщення вакантних посад.
Джерело: Святошинська районна філія Київського міського центру зайнятості.