Допомогти солдату, який повернувся з війни пристосуватися до мирного життя (фото)


Святошинським районним у м. Києві центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді з метою здійснення комплексних заходів з надання соціальної підтримки сімей, які опинились в складних життєвих обставинах, учасників антитерористичної операції та членів їх родин на виконання міської цільової програми «Турбота. Назустріч киянам» на 2016 - 2018 роки запроваджено районну програму «Служба соціальної підтримки учасників антитерористичної операції та членів їх родин».
Фахівці із соціальної роботи Центру надають інформаційні, соціально-педагогічні та психологічні послуги демобілізованим учасникам антитерористичної операції, членам їх сімей та родинам мобілізованих учасників АТО. З метою підвищення компетентності та отримання терапевтичних навичок спеціалісти Центру Адаменко О. та Джус Р. взяли участь у тренінговів програмі Френка Пьюселіка «Самоврядування посттравматичним стресовим розладом», про що отримали відповідні сертифікати.
Основним завданням семінарів - тренінгів є підготовка фахівців, які зможуть якісно працювати з людьми, що пережили військові події та зазнали стресу або психологічних травм внаслідок військового конфлікту на Сході України. На думку психолога, робота з ветеранами є одним з найважливіших завдань суспільства, що зіткнулося з війною. Людина, що потрапила в зону бойових дій, змінює свої пріоритети і моделі поведінки швидко і кардинально, а їх зворотня заміна може розтягнутися на довгі роки. Відмінності в цінностях і світогляді в «цивільного» та військового заважають колишньому солдатові відчути себе потрібним в мирному житті, а його близьким - висловити ветерану повагу і вдячність.
Бажаємо фахівцям наснаги в роботі.
Джерело: Святошинський районний у м. Києві центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді