Портал в режимі тестування та наповнення
Меню
  • Доступність
  • A-
    A+
Святошинська районна в місті Києві державна адміністрація
офіційний вебпортал

Дитячий хор «Струмочок» КДМШ № 22 долучився до музичного потоку «Kyiv Music Fest-2025»

Опубліковано 15 жовтня 2025 року о 10:44

У жовтні Київ знову став центром музичного життя України — тут триває 36-й Міжнародний фестиваль «Kyiv Music Fest-2025», один із найвідоміших культурних форумів Європи.

Протягом двох тижнів місто наповнилося звуками симфоній, хорів, камерної та електронної музики — від Національної філармонії до залів Академії мистецтв і Спілки композиторів. Цьогорічний фестиваль проходить під натхненним гаслом «Невмируща наша сила, невмируща воля!» —

і саме ця ідея єдності, віри й стійкості знайшла своє відображення і в участі наших юних виконавців.

У фестивалі взяв участь дитячий хор «Струмочок» Київської дитячої музичної школи №22 (керівниця Євгенія Пучко, концертмейстерка Наталія Лук’янчук). З успіхом були виконані твори сучасних композиторів: Володимира Волонтира "З тобою Україна"/вірші Петра Осадчука/ та Мирона Дацка- частини з кантати "Маленьке ЯЄЯ"/ вірші Міра Льобе - український текст Ігоря Калинця/.

Після виступу Леся Василівна Дичко (українська композиторка, педагогиня, громадська діячка) тепло подякувала хору за такий прекрасний спів, а також композитор Мирон Дацко виказав задоволення виконанням частин його кантати "ЯЄЯ". Після цього зробили історичне фото хору з Лесею Василівною, композиторами, керівниками на згадку про цей чудовий захід і пригостили дітей смаколиками...

Юні співаки виступили поруч із найвідомішими колективами країни — Національним симфонічним оркестром України, ансамблем «Київські солісти», хорами «Київ», «Хрещатик», «Благовість» та іншими.

Для дітей це був не просто концерт — це зустріч із великим мистецтвом, перше занурення у світ, де музика звучить як молитва, як подих і як сила, що долає темряву.

Дитячі голоси «Струмочка» прозвучали по-особливому щиро чисто, світло, з вірою у перемогу та любов’ю до України. Кожна нота, кожна фраза їхнього співу стала промінчиком добра, що торкався сердець слухачів.

Фестиваль об’єднав митців із 13 країн світу — від Італії, Австрії та Іспанії до Канади, Китаю й Аргентини. У програмі —192 твори, 102 з яких прозвучали вперше саме в Україні. І серед цього музичного розмаїття — наші діти, які гордо представляють молоде покоління українських музикантів.

Ми безмежно вдячні організаторам фестивалю, викладачам і концертмейстерам за натхненну працю, а дітям — за талант, любов до музики й той особливий вогник, який вони дарують світу. Саме такі моменти доводять: українська культура жива, сильна і сповнена світла!

Джерело: Відділ культури Святошинської РДА.


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux