Фахівці із соціальної роботи підвищують рівень поінформованості щодо особливостей роботи з батьками, які самі виховують дітей
7 листопада 2013 року на базі Національного університету «Києво-Могилянська академія» представниками громадської організації «Молодіжний центр з проблем трансформації соціальної сфери «СОЦІУМ-ХХІ» було організовано та проведено тренінгові заняття за темою «Особливості роботи з батьками, які самі виховують дітей» для фахівців із соціальної роботи Святошинського районного у м. Києві центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.
Тренінг проводила психолог, тренер по роботі з дітьми та сім’ями Олена Соловйова. Метою заняття стало напрацювання різних форм та методів роботи з клієнтами для покращення соціального супроводу сімей, в яких дітей виховує лише батько.
В процесі тренінгової роботи учасники розглянули чинники, які впливають на ситуацію, коли батько сам виховує дітей; розвиваючі інтервенції, які сприяють покращенню роботи з батьками.
Учасники тренінгу сформували навички глибшого аналізу складних життєвих ситуацій, бачення потреб сімей, спробували відшукати сильні сторони сімей для складання ефективного плану соціального супроводу.
Тренінг допоміг фахівцям із соціальної роботи напрацювати стратегії роботи з сім’ями, які опинилися в складних життєвих обставинах, мотивував їх до подальшого професійного розвитку та застосовування набутих знань на практиці.
Джерело: Святошинський районний у м. Києві центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді.