Фонтан казок Івана Андрусяка. У бібліотеці для дітей «Промінець» пройшла зустріч із дитячим письменником


«Дитяча література мусить бути веселою, трошки баламутною... Але поза тим усім мусить бути стрижень добра, любові, мислення», – саме цей вислів відомого і улюбленого дітьми автора Івана Михайловича Андрусяка став девізом зустрічі письменника з учнями 1-2-х класів спеціалізованої школи № 185 імені В. Вернадського. Цікавий захід для користувачів бібліотеки для дітей «Промінець» Централізованої бібліотечної системи «Свічадо» відділу культури та охорони культурної спадщини організувала автор проекту популяризації читання та розвитку читацьких інтересів у дітей Галина Василівна Чоні.
Зустріч з Іваном Михайловичем почалась з презентації нової книги «28 днів із життя Бурундука» – цікава казка про нові пригоди улюбленого героя, з котрим читачі познайомились у повісті «Вісім днів із життя Бурундука» відразу завоювала душі присутніх, адже історія головного героя повісті Івася Бондарука викликає найщиріші співчуття та розуміння з боку його однолітків. Коли однокласники обзивають тебе Бурундуком і насміхаються, бо ти не вмієш стрибати через козла і лазити по канату, – тоді на душі так кепсько, що ти готовий на будь-що, тільки б довести їм усім, хто такий Івась Бондарук насправді. Навіть на те, щоб вивести собі… кишенькового чортика!
Разом з письменником діти обговорювали вчинки головних героїв, міркували над запитаннями письменника та висловлювали свої думки з приводу кумедних сюжетів, яскравих образів у творах Івана Михайловича.
Шановні користувачі! Твори І. М. Андрусяка адаптовані до сімейного читання. Повість Івана Андрусяка з ілюстраціями Ганни Осадко «Вісім днів із життя Бурундука» – один із найуславленіших у сучасній українській літературі творів для молодших підлітків. 2013 року вона увійшла до престижного каталогу найкращих дитячих книжок світу «White Ravens» («Білі Круки»). Книги автора можна прочитати у бібліотеці «Промінець». Ми чекаємо Вас (вул. М. Краснова, 10).
Джерело: відділ культури та охорони культурної спадщини