І знову зустріч. Благодійний концерт пройшов в санаторії «Перемога»


В санаторії «Перемога» Святошинського району проходять курс лікування та реабілітації ветерани та інваліди війни. Це ті люди які потребують особливої уваги та піклування. Їм необхідні не тільки медичні послуги, а й духовне збагачення. І таку естетичну, творчу насолоду пацієнти санаторію отримують від виступів, що вже стали традиційними, заслуженого діяча мистецтв України Неллі Кушнір.
Днями відбувся очікуваний благодійний концерт в санаторії «Перемога», де композитор, співачка – святошинка, дарувала своє мистецтво всім присутнім в залі, і людям які проходять курс лікування, і медичному персоналу який допомагає зміцнити стан здоров’я своїх пацієнтів.
Щасливі глядачі, щаслива виконавиця своїх авторських та популярних пісень. Зустріч була настільки теплою, що по закінченні концерту ніхто із присутніх не хотів вставати зі своїх місць, залишати глядацьку залу, хоча вже був час іти на вечерю, а виконавиця не хотіла розставатись із таким бажаним для неї, вдячним глядачем і слухачем. Знову ж таки, як завжди, на кожнім концерті композитора, люди не соромлячись витирали сльози, коли співалось про матір, про дітей, про зустрічі і розлучення, а цього у піснях Неллі Кушнір чимало. Пісні написані нею про людське життя і пригадуючи своє прожите і пережите, глядач не може не реагувати на ті такі вдалі житейські тексти.
І знову відгуки, слова подяки та щирої приязні, слова підтримки та побажань успіхів, слова які йдуть від серця з надією на наступну зустріч.
Святошинська громада приєднується до всіх побажань і сподівається, що композитор ще довго буде радувати всіх бажаючих своєю творчістю.