«Інституційне забезпечення кадрової політики у державному управлінні: становлення та розвиток»


Працівники Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації взяли участь у щорічній Всеукраїнській науково-практичній конференції за міжнародною участю «Інституційне забезпечення кадрової політики у державному управлінні:становлення та розвиток» , яка відбулася 29 травня 2015 у Національній академії державного управління при Президентові України.
Сучасна Україна переживає дуже складний етап свого розвитку. Євромайдан та Революція гідності, тимчасова втрата Криму та військові дії на Сході країни, системна криза суспільства та проголошення європейського вектора цивілізаційного розвитку, початок цілого комплексу давно потрібних реформ суспільства і держави та втрата можливостей мирного розвитку - це далеко не повний перелік доленосних українських проблем.
Без реформ держава Україна зберегти себе не зможе. Необхідна всебічна модернізація всіх сфер суспільства, напрямів державної політики, системи державного управління та місцевого самоврядування.
Україна здійснює динамічний і складний демократичний перехід до нової якості суспільства, економіки, політично організованого відповідального громадянського суспільства, в якому підвищується рівень політичної участі громадян, ступінь забезпечення прав та свобод, утвердження їх гідності. Цей перехід має як міцну зовнішню міжнародну, так і внутрішню підтримку з боку громадянського суспільства. Вона вступила в принципово новий історичний етап свого розвитку - всебічного реформування суспільства та держави, проектування та впровадження комплексу державно-управлінських реформ.
Однак процес реформування гальмується, а в деяких випадках спостерігається повернення відкинутих народом надлишкових структур, корупційних схем та авторитарних методів управління.
Основною причиною цього є дефіцит управлінських кадрів нової генерації. Тому виникає необхідність дослідження проблеми інституційного забезпечення кадрової політики в публічному управлінні. При цьому сьогодні важливі не тільки теоретичний аналіз цих проблем, але й виявлення реальних шляхів практичного її вирішення. Тому на часі є проведення науково-практичних конференцій – майданчиків, де згуртовуються науковці, державні службовці, управлінці, представники громадянського суспільства аби разом обговорити ці проблеми та випрацювати найоптимальніші та найефективніші механізми їх вирішення.
Джерело: сектор екології