Хочеш бути щасливим – будь здоровим, хочеш бути здоровим – рухайся! Рух – запорука життя! (фото)
Навчальний день школяра триває від п’яти до восьми годин. І це тільки в школі, а потім дві – три години роботи над домашніми завданнями.
Щоб звільнити час активної діяльності учня, у спеціалізованій загальноосвітній школі №206, за ініціативи директора, вирішено з 15 жовтня запровадити рухливі перерви.
Але це не просто звична біганина по коридорах. Це система динамічних рухових вправ з елементами ігор та аеробіки відповідно до віку дитини.
Розробили план проведення рухливих перерв у школі вчителі фізкультури Данюк В.М., Фомін О.В., Восінська О.В., Белдименко А.В.
Вони ж і проводять ці нетрадиційні веселі перерви. Кожна вікова група має своє дозування навантажень, що відповідає дозволам Міністерства охорони здоров’я.
Уникнути гіподинамії, зняти психічні навантаження, підвищити загальний тонус учня упродовж навчального часу – такою є мета проведення рухливих перерв.
Учні школи з задоволенням беруть участь у нововведеннях, які приносять їм бадьорість, хороший настрій, сприяють розвантаженню і загартуванню.
Приходьте до нас на рухливі перерви!