«Книги, які варто читати, щоб усе знати». Центральна районна бібліотека ЦБС «Свічадо» запрошує


У Центральній районній бібліотеці Централізованої бібліотечної системи «Свічадо» відділу культури та охорони культурної спадщини (бульвар Ромена Роллана, 4) розгорнуто книжкові виставки з новими надходженнями літератури.
На виставці «Література Нон-фікшн – книги, які варто читати, щоб усе знати» представлено особливий літературний жанр, для якого характерна побудова сюжетної лінії винятково на реальних подіях. Книги, зібрані на виставці, розкривають читачам усі таємниці Всесвіту, кроки людської цивілізації, еволюційні зміни, загадки різних історичних періодів, розповідають про цікаві знахідки та дослідження. На виставці представлено книги в яких зібрано стільки наукових фактів, різних теорій та відкриттів, що голова йде обертом.
Виставка новинок «Сучасна освіта, нова школа, інновації у навчанні»: документні джерела виставки дають відповіді на глобальні питання: «Що допоможе нам всім рухатись у бік нової, якісної освіти?», «Чи здатна освітня система розкривати таланти й покликання у дітей та молоді?». Саме над такими непростими питаннями замислюється відомий експерт з питань освіти Кен Робінсон у своїх нових книгах «Школа майбутнього», «Освіта проти таланту», «Ви, ваша дитина і школа».
«Книжковий НОН-СТОП» – серія книг успішного британського письменника, редактора, літературного дослідника Деніела Сміта «Думати, як…» розкриває всі таємниці величі і життєствердної людяності Альберта Ейнштейна, вимальовує складну та суперечливу особистість Вінстона Черчилля, руйнівника і переписувача норм і правил непересічного Стива Джобса. Читачі мають можливість дізнатись про визначні віхи славетного життя кожного з митців, формування їхнього світогляду, пошуки свого місця в житті, відносини з людьми і Всесвітом.
«Сила слова нездоланна» – представляє видання «Слова, що лунають крізь час» (найважливіші в історії людства промови, що змінили наш світ) Террі Голвея та «Промови, що змінили світ», – назви книг, представлених на виставці говорять самі за себе. У виданнях зібрані промови, що охоплюють історичні періоди — від християнських часів до сьогодення. Серед авторів меседжів, які не втрачають своєї актуальності й понині А. Лінкольн, Ф. Рузвельт, В. Черчилль, М. Ганді, М. Тетчер, Папа Іван Павло ІІ та інші представники ораторського мистецтва.
Джерело: відділ культури та охорони культурної спадщини Святошинської РДА.