Комунальники району дбають про ліквідацію аварійних пошкоджень


За вихідні з 13-15 червня до центральної аварійної служби надійшло 66 заявок на ліквідацію аварійних пошкоджень на мережах гарячого водопостачання, холодного водопостачання, центрального опалення, каналізації та на відсутність подачі електропостачання в житлових будинках.
В житловому будинку за адресою вул. Зодчих, 40 у підвальному приміщенні п’ятого під'їзду працівники центральної аварійної служби виконали зварювальні роботи по відновленню холодного водопостачання на трубопроводі діаметром 32мм.
В житлових будинках за адресами: вул. Я. Колоса, 6; вул. Л. Курбаса, 17; вул. Я. Колоса, 21; вул. Корольова, 2-А; вул. Г. Космосу, 1-Б; вул. Підлісна, 5/21; вул. Котельникова, 7; вул. Зодчих, 36; вул. Симиренка, 2/19 працівники аварійної служби відновили подачу електропостачання виконавши ремонтні роботи в електрощитових та електрощитках.
В житлових будинках за адресами: вул. Симиренка, 13/1; вул. Булгакова, 8-А; вул. Червонозаводська, 7/5; вул. Ушакова, 10 відновили подачу ГВП, ХВП, ЦО за допомогою встановлення хомутів.
В житлових будинках за адресами: вул. Г.Космосу ,7; вул. Туполєва, 15-А; вул. Депутатська, 6 прочистили каналізаційні лежаки.
Джерело: КП «Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Cвятошинського району м.Києва»