КП ШЕУ Святошинського району долучилось до організації ярмаркових заходів (фото)
З метою підвищення якості проведення ярмаркових заходів на території Святошинського району, на підставі п. 7.2 витягу з протоколу № 18 засідання Кабінету Міністрів України від 11.03.13 щодо стабілізації цін на продовольчі товари шляхом активізації проведення ярмаркових заходів, на підставі п. 3 розпорядження СРДА від 05.11.2013 № 670, яким визначено окремі функції структурних підрозділів в частині проведення ярмаркових заходів, а також , протоколу доручень № 57, напрацьованих під час наради виконавчого органу Київської міської ради (КМДА) від 16.10.2012 «Про практику організації і проведення сільськогосподарських ярмарків у м. Києві», яким передбачено прибирання території одразу після проведення сільськогосподарського ярмарку, черговою аварійною бригадою КП ШЕУ Святошинського району забезпечується прибирання території проведення ярмарків до початку та після проведення ярмаркових заходів.
4 лютого 2014 року в Святошинській районній в місті Києві державній адміністрації за участі заступника голови Олександра Шквари відбулася нарада представників відділів та комунальних підприємств, відповідальних за проведення ярмаркових заходів.
В ході обговорення питань з покращення організації проведення ярмаркових заходів було вирішено визначити конкретну відповідальну особу, яка буде контролювати проведення ярмарки з початку і до завершення торгів з метою відслідковування порушень правил торгівлі, скарг та побажань покупців. Відповідне рішення було прийнято в зв’язку з тим, що після проведення ярмарків спостерігається руйнування газонів, прилеглих до території ярмарків, розкидання залишків неякісної продукції за межі території ярмарки, засмічення зелених зон та інші проблеми.
Джерело: КП ШЕУ Святошинського району