Портал в режимі тестування та наповнення
Меню
  • Доступність
  • A-
    A+
  • Стара версія
Святошинська районна в місті Києві державна адміністрація
офіційний вебпортал

Круглий стіл «Реформування державної служби: достойні зарплати vs корупція» (фото)

Опубліковано 28 липня 2015 року о 16:30
фото

28 липня 2015 року працівники Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації взяли участь у круглому столі «Реформування державної служби: достойні зарплати vs корупція».

На круглому столі обговорили питання взаємозв'язку процесів боротьби з корупцією та реформи системи оплати праці в державному секторі. Також була вироблена спільна позиції щодо шляхів вирішення проблем стосовно заробітної плати державних службовців.

Зокрема були обговорені наступні теми: чинна в Україні система оплати праці в державному секторі; підходи до реформування, що застосовувалися в інших країнах: успішні приклади зміни оплати праці державних службовців; шляхи реформування, прийнятні для України та можливі перешкоди на цьому шляху.

У роботі круглого столу взяли участь: представники державних органів влади, народні депутати, громадські діячі, юристи, представники міжнародного та бізнес середовища.

 

Джерело: сектор екології


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux