Квітує цвітом юна весна (фото)


За давньою традицією початок квітня – це не тільки початок буяння весняної природи, але і творчий звіт найменших школярів – Тиждень початкової школи.
На другому поверсі школи з’явилося велике і могутнє дерево з крислатою кроною, сильним стовбуром і міцним корінням, що символізує нашу державу – Україну. Віковічний дуб складається з 12 етнографічних зон: Полісся, Слобожанщина, Поділля, Таврія, Донщина, Волинь, Буковина, Галичина, Запоріжжя, Сіверщина, Закарпаття. Кожен з початкових класів презентує окрему етнозону.
У перший день Тижня відбувся герць “Відкрий для себе Україну”, де учні продемонстрували особливості свого етнографічного регіону, його багатства, вивчили прислів’я, розповіли про традиції краю, народні обереги того. Серед учнів 3-х класів такі результати цього змагання:
I місце – 3-Б клас (Грудницька Н. А.)
II місце – 3-В клас (Петренко С. М.)
III місце – 3-А клас (Метіль Т. С.)
Учні 4-х класів провели пізнавальну гру “Природні скарби України”, і переможцями у ній стали:
I місце – 4-А, 4-В клас
II місце – 4-Б клас
Варто, до речі, сказати, що кожне із свят протягом Тижня діти розпочинають піснею про Україну, тому, готуючись до виступів, учні вивчили близько 10 нових пісень про рідний край. І до школи увесь тиждень приходять у національному вбранні.
Вівторок 7 квітня 2015 року став чи не найбільш насиченим подіями днем Тижня. У цей день учні початкових класів змагалися у знанні народної творчості: розповідали прислів’я, вивчали фразеологізми, а найбільш творчі – складали казки. У кожному класі обирали найкращий костюм, вишиванку.
“Фотоконкурс” – дуже цікаве змагання, де учасники мали упізнати за фотознімком визначні місця рідної землі, Києва, назвати імена видатних людей України. Кожна правильна відповідь збагачувала всіх глибокими знаннями про Вітчизну, вчила любити і берегти безцінні скарби українського народу.
Також у вівторок відбулися і спортивні змагання “Ми – маленькі козачата” для учнів 4-х класів, третьокласники та першокласники це патріотичне змагання провели у середу, а завершили спортивний турнір учні 2-х класів у четвер, 9 квітня. Визначилися і спортсмени – переможці:
4-і класи – 4-В
3-і класи – 3-А, 3-Б
2-і класи – 2-Б
1-і класи – 1-А
Однак знову повертаємося до подій вівторка, оскільки не вичерпався перелік заходів цього конкурсного дня.
Учні 1-х класів провели вікторину “Люби і знай свій рідний край”. Уболівальниками у кожного класу стали батьки учнів. Ця вікторина також навчала патріотизму найменших школярів.
У середу, 8 квітня, найкращі математики усіх початкових класів стали учасниками математичної олімпіади і змагалися у виконанні складних завдань з математики та логіки. Переможці олімпіади в майбутньому обов’язково прославлять Україну.
Учні 2-х класів провели брейн-ринг “Україна – моя рідна земля”.
Четвер, 9 квітня, розпочався з творчого конкурсу читців “Прекрасна моя Україна”. Поважне журі оцінювала майстерність кожного юного артиста, його натхнення, талант. Найвищої оцінки удостоєні такі майстри художнього слова: Трохименко Валерія (1-А клас), Гордієнко Артем (2-В клас), Дец Стефанія (3-Б клас), Шишкін Павло (4-Б клас).
П’ятниця, 10 квітня, - день завершення Тижня початкової школи, і розпочнеться його творча сторінка з концертів по паралелях 1-2-их та 3-4-их класів “Пісенна моя Україна”.
Саме тут підведено підсумки Тижня початкових класів, а директор школи Лаговська Світлана Валеріївна та заступник Грудницька Наталія Анатоліївна оголосили результати усіх конкурсів, нагородили переможців усіх номінацій.
Велике мистецько-патріотичне та інтелектуально-спортивне дійство Тижня початкової школи цілковито було спрямоване на всебічний розвиток молодших школярів та на виховання в них патріотизму, любові до своєї землі, бо українцями треба ставати змалку.
Джерело: школа №206.