Портал в режимі тестування та наповнення
Меню
  • Доступність
  • A-
    A+
  • Стара версія
Святошинська районна в місті Києві державна адміністрація
офіційний вебпортал

Методисти та вчителі Святошина обговорили з колегами столиці особливості вивчення історії та правознавства в загальноосвітніх навчальних закладах (фото)

Опубліковано 22 серпня 2014 року о 16:47
фото

20 серпня 2014 року в актовому залі Інституту післядипломної педагогічної освіти Київського університету імені Бориса Грінченка відбулась методична конференція з теми: “Особливості вивчення історії та правознавства в загальноосвітніх навчальних закладах у 2014-2015 н.р.»

На захід були запрошені методисти РНМЦ, голови районних методичних об’єднань вчителів історії. Також на заході були присутні і вчителі історії закладів освіти. Представником Святошинського району на вищезазначеному заході була методист районного науково-методичного центру Андрушко Т.О..

З привітальним словом до присутніх звернувся Михайло Федорович Войцехівський, директор ІППО КУ імені Бориса Грінченка, який зазначив важливість розгляду питань конференції, у зв’язку з тим, що державний стандарт історичної освіти передбачає нові підходи до вивчення історії.

Конференція, в якій взяли участь п’ять осіб, складалась з окремих частин, а саме: пленарного засідання, та чотирьох секційних занять.

Тож на пленарному засіданні виступили: науковий керівник Левітас Ф.Л., завідувач кафедри методики суспільно-гуманітарної освіти та виховання ІППО Київського університету імені Бориса Грінченка, доктор історичних наук, професор з питанням про науково методичне забезпечення викладання суспільно-гуманітарних дисциплін у навчальних закладах освіти України у 2014-2015 навчальному році; Галегова О.В., методист Інституту інноваційних технологій і змісту освіти Міністерства освіти і науки України з ідеєю патріотичного та національного вихованням на уроках історії.

Про комплексне використання елементів інформаційних та інноваційних технологій для формування предметних компетенцій учнів, на секційному занятті №1 для вчителів історії, доповів науковий керівник Дудар О.В., доцент кафедри методики суспільно-гуманітарної освіти та виховання ІППО Київського університету імені Бориса Грінченка, кандидат історичних наук.

На секційному занятті №2 для вчителів основ правознавства, яке проходило в аудиторії №232, було висвітлено питання про організацію системи правової освіти та виховання учнів у загальноосвітніх навчальних закладах, Ремех Т.О., науковим співробітником Інституту педагогіки НАПН України, кандидатом педагогічних наук.

Для методистів РНМЦ, голів районних методичних об’єднань вчителів історії на секційному заняття №3 з теми: «Науково-методичний супровід навчання предметів суспільно-гуманітарного циклу в загальноосвітніх навчальних закладах» виступив науковий керівник Левітас Ф.Л., завідувач кафедри методики суспільно - гуманітарної освіти та виховання ІППО Київського університету імені Бориса Грінченка, доктор історичних наук, професор.

У свою чергу науковий керівник Трухан О.Ф., доцент кафедри методики суспільно - гуманітарної освіти та виховання ІППО Київського університету імені Бориса Грінченка, кандидат педагогічних наук провів секційне заняття №4 для молодих учителів історії та правознавства з теми: «Методичне та дидактичне забезпечення організації та проведення практичних занять на уроках історії в 5-6 класах».

Виховання патріота своєї держави неможливе без знання історії свого народу, тому сучасне бачення викладання цього предмету, пов’язане із Державними стандартами, та обмін досвідом із колегами, які викладають історію в інших районах міста, має велике значення у формуванні громадської свідомості юних патріотів викладачами закладів освіти Святошинського району. 

Джерело: управління освіти Святошинського району.


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux