Портал в режимі тестування та наповнення
Меню
  • Доступність
  • A-
    A+
  • Стара версія
Святошинська районна в місті Києві державна адміністрація
офіційний вебпортал

Міжнародний тиждень підтримки грудного вигодовування у КНП «ЦПМСД №1» (фото)

Опубліковано 07 серпня 2015 року о 16:12
фото

Щороку у світі відзначається Міжнародний тиждень підтримки грудного вигодовування. Він проводиться у 40-й тиждень року, що символізує 40 тижнів вагітності жінки до народження дитини. В цьому році він припав на 1 - 7 серпня. 

Проходить ця акція під егідою Всесвітнього альянсу на підтримку грудного вигодовування (WABA) - Міжнародного Союзу, що об’єднує організації та приватних осіб, які вірять у право матері на годування дитини грудьми і право дитини харчуватися материнським молоком. Ця організація присвячує свою роботу захисту, освіті і підтримці цих прав. WABA працює в тісному співробітництві з ЮНІСЕФ.

Всесвітня акція «Тижня підтримки грудного вигодовування» була задумана як один із стратегічних методів популяризації та підтримки природного вигодовування дітей, для пожвавлення і відновлення, в умовах втраченої традиції - годувати діток грудьми.

На базі КНП «ЦПМСД №1» Святошинського району м.Києва, філія №2, вул. Уборевича, 11 відзначався Міжнародний тиждень підтримки грудного вигодовування під егідою «Грудне вигодовування і робота – це можливо!»: проводилися семінарські заняття для матерів, роздавалися інформаційно-просвітницькі матеріали, відбулося анкетування. До проведення заходів залучалися тренера з підтримки грудного вигодовування. На оперативних нарадах медичний персонал обговорював питання необхідності навчання матерів щодо можливості виходу на роботу та продовження грудного вигодовування, заслухали лекцію на тему: «11 принципів успішного грудного вигодовування».

Акція ще раз привернула увагу медичних працівників і матерів до важливості  грудного вигодовування для всього суспільства.

 

Джерело: Комунальне некомерційне підприємство «Центр первинної медико-санітарної допомоги № 1».


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux