Моделюють засідання Генеральної Асамблеї Організації Об’єднаних Націй в спеціалізованій школі № 197 ім. Дмитра Луценка
Протиріччя та вимоги сучасного світу ставлять перед новою генерацією надзвичайно велику кількість завдань, найважливіші з яких: пошук гармонії та балансу між інтенсивним економічним проривом та симбіозом з біосферою; між розвитком політичних прав і свобод кожної окремої людини та соціальною рівністю громадян певної країни. Немає універсального шляху досягнення загального доброту та злагоди; єдиний можливий-це наполеглива праця кожного з нас, наша небайдужість, активність та готовність приймати виклики, що кидає перед нами такий темп життя. Нельсону Манделі належить вислів: "Освіта-це найпотужніша зброя, яку Ви можете використовувати для того, щоб змінити світ". Не варто втрачати шанс змінити світ на краще вже сьогодні!
І саме тому в спеціалізованій школі № 197 ім. Дмитра Луценка вже 10 років поспіль моделюють засідання Генеральної Асамблеї Організації Об’єднаних Націй-однієї з найпотужніших організацій світу. Завдяки цій грі відбулися зустрічі старшокласників безпосередньо з послами або з представниками посольств таких країн як США, Канада, Німеччина, Молдова, В’єтнам і двічі з Естонії та з керівниками військового компоненту місії ООН в Косово і з Національними Менеджерами Проекту “Соціальна інтеграція та розвиток громадської відповідальності молоді в Україні”.
Модель Організації Об’єднаних Націй – це міжнародна освітня програма, яка надає можливість старшокласникам і студентам різних країн світу поринути у вирій політики та дипломатії, докладно знайомитись з діяльністю ООН. Адже, Модель Організації Об'єднаних Націй є автентичною імітацією конкретних органів ООН, комітетів і комісій. Чітка структура та правила участі, а саме їх дотримання – це початок формування зразкової особистості з високим рівнем соціальної культури.
Учнівська конференція Модель ООН – це не просто гра, адже учасники вирішують най глобальніші проблеми сьогодення і майбутнього. Таким чином, можна сказати, що форма цієї гри спрямована на розвиток та вміння налагодження контакту з людьми різних світоглядів, вміння знаходити спільні інтереси та вирішувати проблеми на користь двох і більше сторін. Усі ці навички в результаті формують незалежну та впевнену у своїх вчинках особистість, але для досягнення таких показників обов’язковим є докладання зусиль в повному обсязі.
Джерело: школа № 197 ім. Дмитра Луценка