На базі КНП «КДЦ» розпочато цикл занять курсу «Інтегративна медицина»


У межах підвищення кваліфікації медичного персоналу за системою безперервної післядипломної освіти до Комунального некомерційного підприємства «Консультативно-діагностичний центр» Святошинського району м.Києва 30 січня 2017 року завітав президент Міжнародної асоціації спеціалістів із здоров’я, доктор медичних наук, професор, Геннадій Апанасенко, який вступною лекцією на тему «Основні тенденції розвитку медичної науки. Здоров’я та довголіття» розпочав цикл занять курсу «Інтегративна медицина».
Тематичне удосконалення для лікарів КДЦ проводить кафедра реабілітації, фізіотерапії та спортивної медицини Національної академії післядипломної освіти ім. П.Л.Шупика.
У теплій, дружній атмосфері учасники лекційного обговорення поділилися своїми роздумами про значення медицини у людському житті, торкнулися гострих проблем розвитку медичної допомоги сьогодення. Результат діалогу був підведений у виступі завідувача інформаційно-аналітичного відділу КДЦ Ірини Тарасенко.
Джерело: Комунальне некомерційне підприємство «Консультативно-діагностичний центр» Святошинського району м.Києва