На базі СЗШ № 206 відбувся семінар з формування інноваційного освітнього простору школи (фото)


Інноваційні технології входять у життя освітніх закладів повсякчасно і повсякденно: без впровадження сучасних технологій сьогодні про професійний розвиток керівника школи і педагога нічого говорити. Зважаючи на це, в районі розроблена система семінарів для директорів шкіл, заступників і вчителів, на яких розглядається дане питання.
29 січня 2016 року на базі середньої загальноосвітньої школи № 206 відбувся семінар на тему: «Формування інноваційного освітнього простору школи як умова розвитку професійної компетенції педагогів». В семінарі взяли участь в. о. директора науково-методичного центру управління освіти, молоді та спорту Олег Ільюк, молоді керівники шкіл району та міста.
Світлана Лаговська, директор школи, що розпочала захід, тепло привітала присутніх керівників і поділилася досвідом створення інноваційного освітнього простору школи як форми її розвитку.
Питання впровадження науково-педагогічного проекту «Інтелект України», як спроби пошуку нової моделі початкової школи та системи мультипрофільного навчання в умовах інноваційного навчального закладу, розглянули Грудницька Н.А. та Куликовська Т.В., заступники директора з навчально-виховної роботи. Про особливості навчання за програмою «Інтелект України» розповів Сторожук К.Ф., учитель початкових класів.
Розвиток інноваційно-освітніх напрямків сьогодні неможливий без духовного розвитку сучасної дитини і тому питання морально-духовного розвитку учнів 5-9-х класів на основі впровадження курсу «Християнська етика в українській культурі» озвучене Кравець О.А., заступником директора з навчально-методичної роботи СЗШ №206 було як ніколи доцільним.
З цікавістю присутні ознайомилися з дослідницько-пошуковою роботою педагогічного та учнівського колективів з вивчення постаті видатного українського режисера-новатора Леся Курбаса з метою присвоєння школі його імені (розповіла Блізніченко О.А., голова МО вчителів філологічного циклу), а також із виступом театральної студії «Березіль» під керівництвом В. М. Мунтян.
Підбиваючи підсумок семінару, Олег Ільюк та Світлана Лаговська зазначили важливість питань, що розглядалися. Адже освітні заклади повинні йти в ногу з вимогами сучасного високотехнологічного суспільства, для того, щоб учні вміло орієнтуватися в інформаційному просторі й вміли оперувати отриманими знаннями.
Джерело: управління освіти, молоді та спорту