Напередодні Дня визволення України та 70-ти річчя визволення Києва від фашистських загарбників неможливо не згадати тих, хто ціною свого життя захищав нашу Батьківщину (фото)
Управління праці та соціального захисту населення Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації щиро вітає визволителів української столиці, партизанів, підпільників, трудівників тилу, їх рідних і близьких із знаменною подією – річницею визволення міста-героя Києва та всієї України від німецько-фашистських загарбників.
Низький уклін усім, хто виборював і виборов щастя жити під мирним небом. Наша найщиріша вдячність Вам і пошана.
В нашому районі проживає близько 500 ветеранів Великої Вітчизняної війни. Серед них Юнович Людвик Андрійович.
Людвик Андрійович народився 13 вересня 1929 року в с. Димирка Київської обл.
Військову службу розпочав в 14 років. При визволенні Києва допомагав артилеристам і саперам, подаючи та розміновуючи снаряди. У після воєнні роки в Західній Україні спеціалізувався на розміновуванні, отримав поранення, наступивши на міну. В 1952 році був демобілізований і повернувся до Києва.
Юнович Л.А. з 1953 року працював на заводі «Червоний Екскаватор» на посаді токаря, пізніше 11 років в будівельному управлінні № 421 на посаді електрослюсаря. З 1965 року працював на заводі «Єлектронмаш».
Людвик Андрійович інвалід війни II гр.


Джерело: УПСЗН Святошинського району.