Навчальний процес на відділі струнно-смичкових інструментів КДМШ №22 (фото)


Карантин - це заборона прямих контактів, тому єдиним безпечним засобом для спілкування та навчання є - Інтернет. Тож, для ефективного впровадження системи дистанційного навчання передбачена форма зворотного зв'язку з учнями та їх батьками.
Викладачі струнно-смичкового відділу КДМШ № 22 відділу культури та охорони культурної спадщини провели онлайн-засідання щодо продовження дистанційного навчання відділу.
Одна із форм роботи з ансамблем скрипалів є – надсилання нот, відеозапис партії нового твору в повільному темпі з правильним розподілом смичка, з правильними штрихами та динамічними відтінками та чітким зрозумілим звуком. Розбір та перевірка знань проводиться викладачем з кожним учнем по Skypе.
Що стосується оркестрового репертуару – партії надіслані викладачам з фаху для правильного розбору тексту. Після ознайомлення з твором викладач з оркестру проводить заняття, для вдосконалення тексту (один раз на тиждень) з кожним оркестрантом по відеозв'язку.
Кожен викладач, в залежності від своїх технічних можливостей та технічних можливостей учня, застосовує власні форми навчання.
Будучи на карантині, викладачі, також вдосконалюють і власну виконавську майстерність. Дистанційне навчання в рамках підвищення кваліфікації (курси для вчителів онлайн). Аранжування та інструментування, адаптація творів для ансамблю скрипалів та оркестру народної музики, для впровадження в освітній процес. Вдосконалення власної викладацької майстерності шляхом перегляду майстер-класів всесвітньовідомих скрипалів: Яши Хейфіца, Іцхака Перельмана, Максима Вєнгерова.
Джерело: відділ культури та охорони культурної спадщини Святошинської РДА.