Портал в режимі тестування та наповнення
Меню
  • Доступність
  • A-
    A+
  • Стара версія
Святошинська районна в місті Києві державна адміністрація
офіційний вебпортал

«Непрочитаний Шевченко». Рік Тараса Шевченка в Україні (фото)

Опубліковано 07 лютого 2014 року о 15:48

З метою гідного відзначення 200-річного ювілею Т.Г.Шевченка, підтримки заходів із вивчення і популяризації його спадщини в Україні та за її межами, Указом Президента України В.Ф. Януковича  від 11.04.2012 №257/2012 «Про додаткові заходи з підготовки та відзначення 200-річчя від дня народження Тараса Шевченка»  2014 рік  оголошений Роком Тараса  Шевченка в Україні.

Для багатьох поколінь українців Тарас Григорович  Шевченко - постать  велика  та  геніальна, постать, яку  шанують і люблять,  цінують  його творчість. Створюється ілюзія, ніби ми все знаємо про Шевченка, все в ньому розуміємо. Та це - лише ілюзія. Тарас Григорович  Шевченко - невичерпний і нескінчений. Щоб краще зрозуміти його, як нашого сучасника, треба глибше з’ясувати суть і значення зв’язків між його поетичною та мистецькою спадщиною. З цією метою бібліотеками Централізованої бібліотечної системи «Свічадо» управління культури, туризму та охорони культурної спадщини Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації розроблено комплекс заходів.

З  20 січня  2014 року в бібліотеках Централізованої бібліотечної системи «Свічадо»  триває  конкурс  книжкових виставок, у якому взяли участь всі без винятку бібліотеки Централізованої бібліотечної системи «Свічадо». До уваги користувачів та відвідувачів було представлено 10  різнопланових книжкових виставок, які розкривають  читачам невичерпність та багатогранність творчості великого українського класика.

Багато схвальних, теплих відгуків отримав колектив Центральної районної бібліотеки Централізованої бібліотечної системи «Свічадо» за книжкову виставку «А слава  - заповідь моя», над якою працювали бібліограф І категорії Кудрик Інна Володимирівна та художник ІІ категорії Удовиченко Наталія Вікторівна.

Серед виставок, запропонованих користувачам,   високу оцінку від вчителів загальноосвітніх навчальних закладів отримала  виставка «Ми любимо, вивчаємо і вшановуємо тебе, Тарасе»,  яка розгорнута у бібліотеці для дітей «Книжкова світлиця».

Особливі відгуки від користувачів отримала виставка «Доле моя, вечірняя…» - у бібліотеці ім. Махтумкулі. Читачів зацікавили матеріали, присвячені почуттю кохання в житті  Т.Шевченка - таємничій і найболючішій сторінці  його долі.

Шановні користувачі! Запрошуємо всіх бажаючих ознайомитись з книжковими виставками, присвяченими 200-річчю від дня народження Т.Г.Шевченка та відзначенню Року Тараса Шевченка в Україні. Знайдіть найближчу до Вас бібліотеку http://www.svichado.com.ua/, оцініть роботу бібліотекарів та художників.  Книжкові виставки продовжать свою роботу до кінця 2014 року.

Спецкор Світлана Гонда

 

Джерело: Управління культури, туризму та культурної спадщини Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux