Нові правила оформлення субсидії діятимуть з 1 травня 2021 року


ДО УВАГИ ОТРИМУВАЧІВ СУБСИДІЙ!
Нові правила оформлення субсидії з 1 травня 2021 року !
1. Переоформити субсидію за новими правилами повинні ВСІ мешканці району, які отримували житлову субсидію протягом 2020-2021 років.
2. Прийом документів на призначення субсидії на неопалювальний період буде проводитися, починаючи з ТРАВНЯ 2021 року до 30 ВЕРЕСНЯ 2021 року включно.
3. Незалежно від дати подачі заяви субсидію буде призначено з 01 ТРАВНЯ 2021 року.
Кожен отримувач субсидії повинен подати заяву про призначення житлових субсидій і декларацію на бланках нового зразка.
Документи можна надати:
- у Центрі соціальних служб за адресою: вул. Гната Юри, 14-Б за попереднім записом;
- у скриньку для прийому документів, яка знаходиться на центральному вході Центру;
- поштою (листом) на адресу: вул. Гната Юри, 14-Б, м. Київ, 03148;
- в електронному вигляді - через Єдиний державний веб-портал «ДІЯ» або на офіційному сайті Мінсоцполітики за посиланням https://subsidii.mlsp.gov.ua
Записатися на прийом та отримати консультацію з питань призначення житлових субсидії можете по телефону за номерами:405 73 13, 276 98 18, 276 45 38
Нагадуємо про важливість дотримання встановлених заходів безпеки та санітарних правил карантинних обмежень!.
Джерело: управління соціального захисту населення Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації