Одна людина загинула та дві людини врятовано внаслідок пожежі на вулиці Блока у Святошинському районі
Ця трагічна подія трапилася 7 лютого 2014 року у Святошинському районі міста. Як повідомив заступник начальника Святошинського РУ ГУ ДСНС України у м. Києві Віталій Ситник, в ніч з 6 на 7 лютого о 01:37 до Служби порятунку надійшло повідомлення про те, що на території приватної садиби по вул. Олександра Блока, у 2-поверховому житловому будинку на мансардному поверсі виникла пожежа.
На місце події прибули рятувальники 9-ї Державної пожежно-рятувальної частини Святошинського району ГУ ДСНС України у м. Києві. Під час гасіння пожежі рятувальники евакуювали 2-х осіб та знайшли тіло невідомої статі. О 03:22 пожежу було ліквідовано.
Внаслідок пожежі мансардний поверх згорів повністю, розібрано 25 кв. м металевих та дерев’яних конструкцій, пошкоджено меблі, побутову техніку, особисті речі.
Причина виникнення загоряння та матеріальні збитки встановлюються.
Джерело: ГУ ДСНС у м. Києві