Портал в режимі тестування та наповнення
Меню
  • Доступність
  • A-
    A+
Святошинська районна в місті Києві державна адміністрація
офіційний вебпортал

Олександр Крот: Про підсумки проведення весняного двомісячника з благоустрою, озеленення та поліпшення санітарного стану житлових будинків комунальної власності територіальної громади Святошинського району міста Києва

Опубліковано 19 травня 2014 року о 15:11

Для покращення рівня благоустрою території в Святошинському районі виконані заходи, які проведені в період весняного двомісячника з благоустрою, озеленення та поліпшення санітарного стану району у 2014р. на загальну суму 1,8 млн.грн.

За цей час було відремонтовано 19 та очищено 614 зливоприймачів; відремонтовано зовнішнє освітлення 452 вхідних груп; посаджено 605 дерев та 1412 кущів, близько 29 тис. квітів; відновлено 30,13 га. газонів; ліквідовано 93 стихійних звалищ; облаштовано 35 контейнерних майданчиків П- і Г- образними огорожами; виконані роботи по зняттю аварійних дерев 173 куб. м. та очистці і кронуванню дерев від омели 463,5 куб. м., встановлено 70 лав, відремонтовано та пофарбовано 538 лав; відремонтовано 271 одиницю вхідних груп; влаштовано 18куточків відпочинку; виконано дрібний ремонт 352 дитячих майданчиків та 19 спортивних майданчиків

Впродовж весняного двомісячника здійснювалась і санітарна очистка прибудинкових територій. Трьома спеціалізованими організаціями, перевізниками: ПАТ «Київспецтранс», ДП «Фірма Альфатер Київ» ТОВ «Крамар Рісайклінг» було вивезено та утилізовано побутові відходи з прибудинкових територій.

Зазначеними організаціями вивезено з прибудинкової території близько 6250,0 куб. м. великогабаритних відходів, орієнтовно на суму 310,0 тис. грн.

Крім того для санітарної очистки прибудинкової території було задіяно транспорту 25 одиниць.

На сьогодні проблемними питаннями благоустрою в районі залишаються:

1. Розриття.

Кількість розритів на прибудинкових територіях зростає, відновлення благоустрою прибудинкових територій фактично не виконується, або виконується дуже повільно. Станом на 08.05.2014р. стало 235 розритів.

2. Люки оглядових колодязів та зливоприймачів

Стан люків на колодязях водопровідних, каналізаційних та зливосточних мереж, а також теплових камер незадовільний, оскільки станом на 08.05.2014р., 160 колодязів та теплові камери прикриті тимчасово плитами, найбільше відсутніх кришок люків на мережах АЕК «Київенерго» та ПАТ АК «Київводоканал».

З метою запобігання травмування мешканців у Святошинському районі м. Києва працівниками КП «РЕО» проводиться щотижнева перевірка стану закриття люків колодязів комунікаційних мереж, направляються листи балансоутримувачам мереж для усунення та запобігання нещасних випадків.

Окремої теми розмови заслуговує стан благоустрою приватного сектору Святошинського району м. Києва.

Приватний сектор Святошинського району складається з 8 селищ і нараховує 2478будинків де проживає близько 9500 мешканців.

 В приватному секторі сміття від садиб вивозиться пакетним методом ТОВ “Крамар Рісайклінг” згідно договорів, які укладені між перевізником та мешканцями.. Станом на 01.05.2014 року укладено близько 98% угод. Перевізна організація вивозить пакети зі сміттям від дворів один раз на тиждень.

 В зв’язку з тим, що більша частина приватного сектору Святошинського району розташована на околиці міста, несанкціоновані сміттєзвалища в основному утворюються там де приватний сектор межує з пустошами, безгосподарними земельними ділянками а також гаражними товариствами, виробничими підприємствами та магазинами. В такі місця часто сміття вивозиться автотранспортом (в основному будівельне) і здебільшого в нічний час. Також зазначені території заростають травою та бур’янами.

 Ліквідація несанкціонованих сміттєзвалищ та покіс бур’янів проводиться силами та автотранспортом КП “ДУОЖФ” та КП “РЕО” незважаючи на те, що приватний сектор не знаходиться на балансі підприємства і для його утримання фінансування не передбачене.

 За період проведення весняного двомісячника з благоустрою, озеленення та поліпшення санітарного стану Святошинського району в 2014 році, з таких територій приватного сектору вивезено 450 м3 сміття на суму 60,5 тис.грн. При цьому 9000,00грн. витрачено на придбання талонів, а 51500,00грн. – витрати на автотранспорт.

Основним проблемним питанням в приватному секторі Святошинського району є незавершеність будівництва по прокладці водопровідних та каналізаційних мереж, а також асфальтування вулиць (на багатьох вулицях асфальтове покриття відсутнє взагалі) по селищах Михайлівська Борщагівка та Біличі, а також відсутність на даний час балансоутримувача відповідних мереж по іншим 5-ти селищам (с.Жовневе, с.Перемоги, Авіаселище, с.Катеринівка та с.Новобіличі) окрім с.Святошин, яке знаходиться на балансі ПАТ “АК“Київводоканал“. Це приводить до чисельних звернень та скарг від мешканців приватного сектору на адресу Святошинської райдержадміністрації та КП «ДУОЖФ Святошинського району м.Києва».

Щоб покращити благоустрій та не допустити в подальшому надходження скарг від мешканців приватного сектору комунальники вважають за необхідне передбачити фінансування та включення до Програми економічного і соціального розвитку м. Києва на 2014 рік об’єктів «Водопостачання та каналізування малоповерхової забудови районів Біличі та Новобіличі у Святошинському районі» та мікрорайону с. Михайлівська Борщагівка, а також передбачити фінансування для утримання територій приватного сектору Святошинського району м. Києва в тому числі на ліквідацію сміттєзвалищ та утримання працівників приватного сектору орієнтовно на суму 65,0-70,0 тис.грн в місяць.

 

Джерело: відділ з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux