«Пам’ятаємо. Перемагаємо» - Цикл інтерактивних уроків історії в ЦРБ ЦБС «Свічадо» (фото)


Напередодні Дня пам’яті та примирення та 70-ї річниці Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні у Центральній районній бібліотеці Централізованої бібліотечної системи «Свічадо» відділу культури та охорони культурної спадщини розпочато цикл інтерактивних уроків історії «Пам’ятаємо. Перемагаємо». Перший захід циклу «Початок війни» відвідали учні 6-х класів загальноосвітнього навчального закладу №222. Завідувач відділом обслуговування бібліотеки Людмила Євженко підготувала для дітей інформацію про період серпень - вересень 1939 року, коли розпочався глобальний військовий конфлікт в історії Землі у якому взяли участь 80% людства, а бойові дії велися 2/3 існуючих на той момент держав. Біля карти України діти мали змогу прослідкувати напрямки перших бойових ударів агресора. Людмила Василівна розповіла дітям, що під час війни були здійснені найбільші в історії злочини проти людства (зокрема Голокост), а також вперше і востаннє використана в бою атомна зброя. До армій ворогуючих сторін було залучено понад 110 млн солдат, загальні втрати військових та цивільного населення складають від 50 до 85 млн осіб.
Урок історії біля карти України закінчився з твердою впевненістю в тому, що і зараз ми переможемо ворога, а бійці Української армії звільнять рідну землю від окупантів і настане мир. Діти перемістили всю іграшкову бойову техніку, яка була задіяна у проведенні уроку історії на Схід України та позначили державний кордон жовто-блакитними долоньками і червоними серденьками – символом своєї любові до України та головної зброї проти ворога. Слава Україні! Героям слава!, - лунало цього дня у бібліотеці.
Центральна районна бібліотека запрошує бажаючих відвідати черговий урок «Український вимір ІІ світової війни», який відбудеться у Центральній районній бібліотеці ЦБС «Свічадо» (вул. Р.Роллана, 13-в) 13 травня о 10-30 годині. Урок проводитиме волонтер – лектор організації скаутів України «Плай» - Наталія Зубарєва. Ми чекаємо на Вас.
Джерело: відділ культури та охорони культурної спадщини.