«Пісні, опалені війною»: у СШ № 304 відбувся пісенний конкурс (фото)
6 листопада виповнилося 70 років з Дня визволення Києва від німецько – фашистських загарбників. Стільки ж років живе в людських серцях пам’ять про тих, хто в далекому 1941-у став на захист своєї Вітчизни.
Пісні війни… За що їх люблять і пам’ятають в народі, зберігають довгі роки як святиню? Напевне, за простоту, душевність і мелодійність.
Для тих, хто пройшов і пережив війну, ці пісні, наче позивні з незабутньої далекої пори. Від перших військових залпів і пострілів до переможного військового салюту, через всю війну прокрокували пісні в бойовому солдатському строю.
8 листопада в спеціалізованій школі № 304 з нагоди 70-річчя визволення Києва від німецько – фашистських загарбників серед учнів 6-7 класів пройшов пісенний конкурс «Пісні, опалені війною».
У виконанні школярів пролунали добре відомі фронтові пісні «В лесу прифронтовом», «Катюша», «Ах, путь-дорожка фронтовая», «А я в Россию, домой хочу» та інші. Театралізоване виконання пісні «Журавлі» учнями 6-Б класу нікого з глядачів не залишило байдужім, а душевне виконання пісні « В землянке» учнями 7-Б класу надовго запам’ятається присутнім гостям.
Переможцями конкурсу стали учні 7-А класу, що у своєму виступі передали почуття матерів, які і до цього часу чекають з війни свої синів.
Почесним гостем на концерті був і ветеран Великої Вітчизняної війни Білоус Василь Іванович, який виступив перед учнями зі спогадами про своє нелегке дитинство в роки війни, про героїчні будні солдатів, які рятували рідну землю від фашистів.
Діти, педагоги, батьки висловили слова подяки ветерану за перемогу у Великій Вітчизняній війні, мирне сьогодення, побажали Василю Івановичу міцного здоров’я та довгих років життя.













