Портал в режимі тестування та наповнення
Меню
  • Доступність
  • A-
    A+
  • Стара версія
Святошинська районна в місті Києві державна адміністрація
офіційний вебпортал

Питання підвищення якості освіти предметів природничо-математичного циклу та формування мотиваційної компетентності учнів обговорили на районному семінарі вчителів хімії (фото)

Опубліковано 13 лютого 2014 року о 12:42

11 лютого 2014 року в Святошині на базі середньої загальноосвітньої школи №206 Святошинського району в оновленому кабінеті хімії відбувся районний семінар вчителів хімії на тему: «Підвищення якості освіти предметів природничо-математичного циклу та формування мотиваційної компетентності учнів».

Мета семінару - підвищення рівня професійної компетентності вчителів хімії та забезпечення ефективності навчально-виховного процесу.

Відкрила семінар із вступним словом директор СЗШ №206 Лаговська Світлана Валеріївна, яка доповіла про розвиток матеріально-технічної бази кабінетів школи природничого циклу.

З великою зацікавленістю вона розповіла про необхідність активно працювати у питанні підвищення якості освіти предметів природничо – математичного циклу. Адміністрація школи спільно з батьківським комітетом уже вирішують питання зміцнення матеріально – технічної бази кабінетів хімії, біології. Так, зокрема, за підтримки депутата міської ради Новак Інни було оснащено інтерактивним комплексом хімічний кабінет.

За кошт батьків також придбано інтерактивний комплекс та наочність у кабінет біології. На черзі – сучасне матеріально-технічне забезпечення кабінету фізики.

Зміцнивши матеріальну базу названих кабінетів, школа ставить на меті створення профільного навчання не тільки з математичного циклу.

Продовжила семінар Титаренко Наталія Володимирівна методист центру моніторингу столичної освіти із результами моніторингу з хімії учнів 11 класів, проведеного Центром моніторингу столичної освіти. Метою дослідження було вивчення відповідності навчальних досягнень учнів 11-х класів м. Києва вимогам до рівня їх загальноосвітньої підготовки, визначеним у Державному стандарті базової та повної загальної середньої освіти.

У тестуванні взяли участь близько трьох тисяч одинадцятикласників 33 районних заклади освіти. У рамках дослідження проведено також анкетування учнів і вчителів хімії, що викладають в 11-х класах.

З питанням «Екологізації хімічної освіти» виступила Вороненко Тетяна Іванівна старший  науковий співробітник лабораторії хімічної та біологічної освіти інституту педагогіки НПН України. Екологізація хімічної освіти – це процес обов’язкового неухильного і послідовного впровадження такого змісту хімії, який дозволив би формувати розуміння взаємозв’язків і явищ у природі і таким чином сприяти виробленню екологічного мислення, екологічної свідомості та екологічної поведінки.

Шпильова Вікторія Володимирівна вчитель хімії СШ №196 виступила з доповіддю про  сучасні технології дистанційного навчання «Вебінари: інтернет-уроки». У наш час швидких технологічних змін та інновацій дуже важливо отримувати найсвіжіші відомості про застосування нових рішень та підходів в освіті, вдосконалювати власні педагогічні навички, формувати в учнів нові компетенції та бути лідером у своїй сфер. Технологія вебінару у процесі навчання використовується не так давно і динамічно розвивається. В умовах переходу до дистанційного навчання вебінари стають базовою технологією, забезпечуючи інтерактивну взаємодію учнів і викладачів.

Про власний досвід у роботі, використання інноваційних методик, активізацію пошукових технологій доповідали учителі шкіл району:

Криваль Валентина Михайлівна старший вчитель, вчитель хімії СШ №131 з темою «Активізація пошукової діяльності на уроках хімії» та  Ремезовська Лада Артурівна вчитель хімії Святошинська гімназія з темою «Проблемне навчання як альтернатива традиційним методам».

 Грищук Ірина Сергіївна методист РНМЦ Святошинського району  наголосила на зміні критеріїв оцінювання навчальних досягнень учнів з предметів природничого циклу. Учасники семінару одержали і нові критерії оцінювання навчальних досягнень учнів з хімії.

 

 


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux