A+
  • Стара версія
Святошинська районна в місті Києві державна адміністрація
офіційний вебпортал

ПК «Спринт» ЦСПК «Спорт для всіх» стали переможцями у Юніорських велоперегонах «Ми – чемпіони!» (фото)

Опубліковано 27 квітня 2016 року о 11:02
фото

23 квітня 2016 в парку «Дубки» відбулися Юніорські велоперегони «Ми - чемпіони!». В велоперегонах взяло участь 79 дітей віком від 10 до 14 років, з них: 22 дівчинки та 57 хлопців. Дистанція змагань - 3 кола по 650 м. Усього відбулось 10 заїздів в різних вікових групах.

В змаганнях також взяли участь 12 вихованців ПК «Спринт» ЦСПК «Спорт для всіх», четверо з яких стали переможцями. Зокрема, перемогу здобули:

I місце – Трохимчук Дмитро (клуб Спринт) - заїзд хлопців віком 10 років;

I місце – Рочняк Владислав (клуб Спринт) – заїзд хлопців віком 13 років;

I місце – Рибка Антон (клуб Спринт) – заїзд хлопців віком 14 років;

III місце – Грищенко Ярослав (клуб Спринт) – заїзд хлопців віком 12 років.

Тож вітаємо тренерів Фалєєва С.В. та Возняка А.В. з перемогою їхніх вихованців, та дякуємо за плідну працю.

Джерело: ЦСПК «Спорт для всіх»