Портал в режимі тестування та наповнення
Меню
 • Доступність
 • A-
  A+
 • Стара версія
Святошинська районна в місті Києві державна адміністрація
офіційний вебпортал

Повідомлення про проведення громадського обговорення щодо перейменування бібліотеки для дітей ім. М. Дубова Централізованої бібліотечної системи «Свічадо» Святошинського району

Опубліковано 20 вересня 2023 року о 09:22

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 24 жовтня 2012 року № 989 «Про затвердження Порядку проведення громадського обговорення під час розгляду питань про присвоєння юридичним особам та об’єктам права власності, які за ними закріплені, об’єктам права власності, які належать фізичним особам, імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій», рішення Київської міської ради від 13 листопада 2013 року № 432/9920 «Про затвердження Порядку найменування об'єктів міського підпорядкування, присвоєння юридичним особам та об'єктам міського підпорядкування імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв та історичних подій у місті Києві» та з метою залучення представників громадськості до розгляду пропозицій виноситься на громадське обговорення питання перейменування бібліотеки ім. М.Дубова Централізованої бібліотечної системи «Свічадо» Святошинського району міста Києва.

Публічні консультації відбудуться 26 вересня 2023 року о 16.00 годині в приміщенні  бібліотеки ім. М. Дубова ЦБС «Свічадо» в offline форматі (найближчі укриття: вул. Рене Декарта, 12 та вул. Рене Декарта, 14).

 

Питання для обговорення. Обґрунтування пропозицій:

 1. Найменування юридичної особи, яку пропонується перейменувати: комунальна установа, бібліотека ім. М. Дубова Централізованої бібліотечної системи «Свічадо» Святошинського району міста Києва (вул. Рене Декарта,14). Пропонується присвоїти бібліотеці назву: бібліотека «Книжкова Галактика» Централізованої бібліотечної системи «Свічадо» Святошинського  району міста Києва.

Бібліотека  це привабливе, сучасне та функціональне  приміщення,  що передбачає збільшення відвідуваності користувачів,  підвищення освіченості та загальнокультурного рівня святошинців, а інформаційний світ бібліотеки всеохоплюючий:

 • поєднує соціокультурну діяльність;
 • організовує  змістовне дозвілля користувачів;
 • створює умови  для творчого розвитку особистості;
 • сприяє процесам освіти.   

 

Під назвою «Книжкова Галактика» - можна об'єднувати  сузір'я знакових постатей української культури:  письменників, акторів, кінематографістів, художників, майстрів народної творчості.

Бібліотека для дітей, завдяки своїй соціокультурній діяльності, виступає майданчиком для творчості, навчання та всебічного розвитку особистості, користується великим попитом у дітей та їх батьків. Крім цікавих книг, бібліотека пропонує спеціально облаштовану ігрову кімнату, розвиваючі ігри, цікаві майстер-класи, екскурсії до бібліотеки - похід у книжкову країну, наповнену дивами, цікавинками, пригодами. Діти асоціюють бібліотеку з «Книжковою Галактикою» з великим масивом книг, які навчать, розрадять та допоможуть зорієнтуватись у всесвіті інформації.

 

Організатори заходу: Відділ культури Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації; Центральна районна бібліотека ЦБС «Свічадо»; бібліотека ім. М. Дубова  ЦБС «Свічадо».

 

Відповідальна особа – Сітко Ірина Олександрівна – в.о. начальника відділу культури Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації.

Контактна особа – Гонда Світлана Миколаївна – директор Централізованої бібліотечної системи «Свічадо»;

Салманова Оксана Михайлівна – завідувач бібліотеки ім. М. Дубова.

З питань щодо участі у заході звертатися за телефоном (098) 432-41-66 або на електронну адресу [email protected]

 

Подання пропозицій та зауважень:

Усі пропозиції та зауваження щодо перейменування бібліотеки ім. О.Герцена подаються за посиланням на Google – форму https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScPfC4qyL37dbrH2_GTlDe_0kcsORvefKCCW4-9Zb5oDKEO7g/viewform?vc=0&c=0&w=1&flr=0 або у довільній формі із зазначенням прізвища, імені, по батькові, домашньої адреси та контактного номеру телефону особи, яка їх подає, до 31 серпня 2023 року за адресою: м. Київ, вулиця Рене Декарта,14 чи бульвар Ж.Верна,13-в за телефоном (098) 432-41-66 або в письмовому форматі на електронну адресу [email protected]

Анонімні пропозиції (зауваження) не реєструються і не розглядаються.

Результати проведеного публічного громадського обговорення будуть оприлюднені  на сторінці ЦБС «Свічадо» у Facebookhttps://www.facebook.com/svichado.library, на сторінці бібліотеки ім. М.Дубова у Facebookhttps://www.facebook.com/bibliotekadubova

 

Запрошуємо усіх зацікавлених взяти участь в обговоренні питання щодо перейменування бібліотек.


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux