Працівники комунальних служб району сумлінно попрацювали на суботнику 22 березня (фото)
22 березня в столиці відбувся загальноміський суботник, ініційований очільником міської державної адміністрації Володимиром Бондаренком.
Активно попрацювали на благо громади і працівники комунальних служб Святошинського району.
Працівники КП «РЕО-6» та КП «РЕО-5» впродовж дня наводили лад на підвідомчих прибудинкових територіях, приводили до задовільного санітарно-технічного стану вулиці, прибирали «зимове» сміття, завантажували та вивозили великогабаритні відходи, впорядковували газони, які вже у найближчі місяці будуть озеленені на радість мешканцям.
На території КП «РЕО-6» 225 осіб з числа комунальників та волонтерів-активістів упорядкували 8,1 га території. Було обкопано 167 дерев, обрізано сухе гілля на 15 деревах, виконано обрізку 44 кущів, побілено 420дерев, підметено 80910 кв.м тротуарів та пішохідних доріжок, прибрано 70 ігрових дитячих майданчиків та павільйонів, сформовано дві клумби-квітники, вивезено 130 куб.м сміття.
Не відставали від колег і працівники комунального підприємства «РЕО-5».
Комунальники та мешканці мікрорайону проводили санітарну очистку територій, що прилягають до житлових будинків на розі вулиць Чаадаєва та Якуба Коласа, навели лад біля нежитлового приміщення, неподалік супермаркету «Фора» на вулиці Жмеринській, 30/8.
На прибудинковій території житлового будинку № 29 на вулиці Якуба Коласа, спільно з працівниками ПАТ «КИЇВЕНЕРГО» під керівництвом Тимошенко С.В. та головного інженера КП «РЕО-5» Опришко В.М. комунальники провели роботи з благоустрою з залученням спецтехніки. В результаті чого було очищено та вивезено залишки старого асфальтового покриття, бетонні брили та великогабаритне сміття.
Навіть природа сприяла злагодженій роботі комунальників і громади.
«Цей суботник – лише початок прибирання міста. Ми й надалі плануємо підтримати проведення щосуботніх прибирань в місті», – планами учасники толоки.
Та закликали громадян, які цього разу не змогли долучитися до потрібної доброї справи, не залишати після себе сміття, поважати працю учасників прибирання та зберегти чистоту прибраних територій надовго.
Адже ми повинні пам’ятати, що чистота власної оселі, під’їзду та всього міста — це, насамперед, чистота нашої душі.