Портал в режимі тестування та наповнення
Меню
  • Доступність
  • A-
    A+
Святошинська районна в місті Києві державна адміністрація
офіційний вебпортал

Працівники КП ШЕУ відновлюють дорожнє покриття (фото)

Опубліковано 09 березня 2017 року о 14:56
фото

У середу, 8 березня, працівники ШЕУ Святошинського району КК «Київавтодор» виконували роботи з відновлення дорожнього покриття та приведення вулично-дорожньої мережі до належного санітарного стану після зимового періоду. Зокрема, були виконані роботи з ліквідації аварійно-небезпечної ямковості на вулично-дорожній мережі за такими адресами: вул. Ірпінська, вул. Міська, Гостомельське шосе; заливка швів на вулично-дорожній мережі виконувалась на просп. Академіка Палладіна.

Одночасно з цим проводились роботи з механізованого та ручного прибирання доріг і вулиць району від сміття та піскозмету, миття доріг та дорожніх огороджень.

Крім того, працівниками гідротехнічної служби підприємства проводились роботи з огляду, очищення та, за потреби, заміни зливоприймальних та оглядових колодязів.

Зазначимо, що зменшення трафіку на дорогах у вихідний день та нічний період дозволяє дорожникам проводити роботи, не створюючи незручностей для водіїв.

 

Джерело: КП ШЕУ Святошинського району.


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux