Портал в режимі тестування та наповнення
Меню
  • Доступність
  • A-
    A+
  • Стара версія
Святошинська районна в місті Києві державна адміністрація
офіційний вебпортал

Протягом 5 вересня в Святошино демонтували ще три МАФи (фото)

Опубліковано 05 вересня 2014 року о 23:44
фото

Співробітники відділу контролю за благоустроєм Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації, 5 вересня 2014 року, провели демонтаж тимчасових споруд, які були розташовані без будь-якої документації на території району. Це вже є плановою роботою, яка буде проводитись щоденно.

Демонтаж пройшов по проспекту Перемоги, 136, де було прибрано два кіоски по продажу гарячих напоїв та знято МАФ по вулиці Семиренка, 17.

Як ми раніше повідомляли, питання демонтажів тимчасових споруд знаходиться під особистим контролем голови Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації Іллі Сагайдака.

„Така робота буде проводитись системно і результат не заставить довго себе чекати. Громада повинна бути впевненою, що до неї дослухаються і незабаром зовнішній вигляд району буде європейським”, - зазначив голова району.


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux