Проведення районних ярмаркових заходів
Комунальним підприємством «Екологія в Святошинському районі м. Києва» 25 грудня 2013 року організовано та проведено продуктові ярмарки на території Святошинського району м. Києва за такими адресами: вул. Підлісна, 8; ріг пр-ту Перемоги і бул. А.Вернадського та ріг вул. Тулузи і вул. Р.Роллана. З метою підвищення якості проведення і кількості районних ярмаркових заходів підприємство продовжує співпрацю з безпосередніми товаровиробниками, сільськогосподарськими підприємствами, приватними землевласниками і суб’єктами господарювання з різних регіонів України, які приймали участь у попередніх ярмарках та залучає нових учасників.
Зважаючи на велику кількість позитивних відгуків мешканців Святошинського району про організацію та проведення ярмаркових заходів Святошинська районна в місті Києві державна адміністрація прийняла рішення починаючи з жовтня 2013 року проводити ярмарки чотири рази на тиждень.
З метою зручності та задоволення потреб учасників і відвідувачів ярмарок Комунальне підприємство «Екологія в Святошинському районі м. Києва» зі свого боку відповідально ставиться до питань організації та проведення ярмаркових заходів, а саме:
- розробляє та контролює дотримання схеми розташування торгових точок, машин із товарами, торгових наметів;
- взаємодіє з відповідальними районними комунальними підприємствами, службами та приватними підприємствами з питань організації і підтримання належного санітарно-гігієнічного стану території;
- забезпечує чергування відповідальних працівників, наявності на ярмарках контрольних ваг та біотуалетів;
- інформує учасників та мешканців Святошинського району м. Києва про місце та час проведення ярмарок.
Джерело: Комунальне підприємством «Екологія в Святошинському районі м. Києва»