Щоденні клопоти працівників житлово-комунального господарства (фото)


Працівники житлово-експлуатаційних дільниць Святошинського району (ЖЕД №№1-9) щодня ретельно дбають про належний санітарний та технічний стан як прибудинкових територій, так і житлового фонду. Зокрема, були виконані наступні завдання:
- працівники «ЖЕД №3» здійснили вивезення великогабаритного сміття, а за допомогою спеціальної техніки виконали подрібнення кронованого гілля (роботи проводилися на вул. С. Сосніних, 12-А ). Крім того, працівниками дільниці було виявлено та своєчасно ліквідовано пошкодження трубопроводу зовнішніх іженерних мереж теплопостачання біля будинку на бул. Кольцова,17-Г;
- працівники «ЖЕД №4» ретельно посипали тротуари та пішохідні доріжки спеціальною сумішшю, зокрема роботи проводилися за адресами: бульв. Р.Роллана, 6/10, вул. Тулузи,11, вул. Я. Коласа, 6-А, 6-Б та 6-Д;
- працівники «ЖЕД №5» обробили тротуарита пішохідні доріжки піскосоляною сумішшю;
- працівники «ЖЕД №6» замінили стіклопакет в тамбурних дверях житлового будинку № 68 на вул. Ірпінській;
- працівники «ЖЕД №8» у житловому будинку за адресою: просп. Перемоги 104-А замінили інженерні мережі системи опалення;
- працівники «ЖЕД №9» вивезли великогабаритне сміття з прибудинкових територій житлового масиву Галагани та вулиці Туполєва.