Портал в режимі тестування та наповнення
Меню
  • Доступність
  • A-
    A+
  • Стара версія
Святошинська районна в місті Києві державна адміністрація
офіційний вебпортал

Щотижневе засідання антикризового штабу районного господарства відбулось сьогодні в Святошинській районній державній адміністрації (фото)

Опубліковано 18 лютого 2015 року о 11:28
фото

18 лютого перший заступник голови Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації Володимир Морозов провів щотижневе засідання антикризового штабу районного господарства, участь в якому взяли директори комунальних підприємств Святошинського району, керівники самостійних структурних підрозділів державної адміністрації, представники спеціалізованих обслуговуючих організацій.

На порядку денному засідання - контроль та оперативне реагування на проблеми, що виникають в житлово-комунальному комплексі району.

Першим питанням було розглянуто звернення що надійшли до КБУ «Контактний центр міста Києва 1551» в розрізі району, стан виконання звернень, рейтинг задоволеності, дотримання контрольних термінів, робота із заявниками. Морозов В.Г. наголосив, що немає питань, які не можна вирішити.

Представник Контактного центру підкреслила певні вимоги до спілкування із заявниками, а саме: з’ясування суті проблеми, надання консультації, уникнення конфлікту, якщо заявник неадекватний і зауважила, що від нашого спілкування залежить відношення мешканців до районної влади.

На штабі виступив начальник Святошинського РУ ГУ МНС Юрій Деревінський, який доповів про ситуацію з пожежами в районі, цивільний захист населення та найпростіші укриття. З початку року в районі сталося 43 пожежі, в яких загинуло 4 особи. Було зазначено на необхідності додаткового проведення профілактичної роботи серед населення. Також було наголошено на необхідності проведення маркування пожежних гідрантів, яких на території району 849.

Далі йшла мова про захисні споруди цивільної оборони, яких в районі налічується 65 – це сховища зі створеними умовами для працівників підприємств, які працюють в особливий період і забезпечують життєдіяльність міста.

Для захисту людей в особливий період можуть бути використані споруди подвійного призначення – підземні переходи та паркінги, а також найпростіші укриття - це підвали житлових будинків, які потрібно привести у відповідний стан для подальшого використання в разі виникнення надзвичайної ситуації. Було зазначено на проведенні обстеження усіх житлових будинків, з метою володіння повною інформацією та розміщення об’яв на кожному під’їзду про кількість та місткість цих приміщень і їх знаходження.

Інформування населення про розташування найпростіших укриттів – це упереджувальні заходи, які в подальшому необхідно провести в лікувальних та освітніх закладах району.

Представники ПАТ „Київенерго” проінформували про аварійні роботи, які проводяться по усунення пошкоджень на мережах. Було зазначено про вирішення питання з циркуляційними насосами в житлових будинках, які забезпечують подачу гарячого водопостачання на усі поверхи.

Якщо немає постійного температурного режиму подачі тепла в житлові будинки мешканці можуть звертатись за проведенням перерахунків по сплаті за спожиті послуги.

Наразі постало питання щодо здійснення промивки каналізаційних стволів по вул. Синьоозерна тому що ідуть систематичні підтоплення підвальних приміщень будинків.

За повідомлення представників обслуговуючих компаній «Отіс» та «Прем’єр» останніми днями зменшилось розкрадання ліфтового обладнання, але воно все ж залишається дуже високим і з метою уникнення подальших крадіжок необхідно закрити ліфтові шахти у всіх житлових будинках.

Наприкінці засідання штабу всім присутнім було доручення бути пильними та не допускати порушень життєзабезпечення району.

 

Джерело: відділ з питань внутрішньої політики, зв’язків з громадськістю та засобами масової інформації.


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux