«Смерть в гламурній пляшці». Яку загрозу приховано у слабоалкогольних напоях визначали учні СЗШ № 235 ім.В.Чорновола (фото)
Алкоголь не допомагає знайти відповідь,
він допомагає забути запитання.
Слабоалкогольні напої (алкопоп («Аlko» від слова «алкоголь» і «pop» від англійського «лимонад») молодь наївно називає «звичайною газівкою».
«Коли підлітки купують гламурну баночку слабоалкогольного напою - це виглядає дуже красиво, але ніхто не знає, що в ній всередині і яка це велика отрута», – розпочав лекцію для учнів СЗШ № 235 ім.В.Чорновола учасник просвітницької програми «рівний рівному», член громадської організації «Самопоміч» Станчевський О.М.
На лекції 14 квітня 2014 року учні 7-10 класів дізналися, що ці напої несуть у собі велику небезпеку: як вони впливають на серце, на печінку, на нирки, на розвиток майбутніх мам, адже саме дівчата складають 70% споживачів таких напоїв…
Повільно, але впевнено виробники алкоголю добралися до дітей. У них – чітка стратегія, як зробити з дитини майбутнього алкоголіка.
Понад 80% споживачів так званої алкопопси – лонгерів, шейків, ром-коли, ягуарів та іншої гидоти – це діти від 12 до 17 років. Вбивчим для організму є поєднання алкоголю та кофеїну, яке буквально руйнує молодих людей. Інформація про вміст алкоголю та іншої отрути в таких напоях старанно приховується малопомітними написами.
Всі учасники зустрічі прийшли до думки, що хвиля цієї просвітницької кампанії має пройти усім містом, і далі - по Україні, адже кожен має право знати, що алкопоп - це «смерть в гламурній пляшці».
Більш детально: http://stop-alcopop.com/alkopopinworld/.
Джерело: управління освіти